Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Гуллівер повертається» – анімаційний фільм від «Кварталу 95»

26.09.2020
об 15:10

«Гуллівер повертається» – перший повнометражний мультфільм студії «Квартал 95» і Gulliver Films. Кінотеатральний показ запланований у всьому світі. Над проєктом, процес виробництва якого максимально відповідає стандартам компанії Disney, працюють найкращі аніматори україни, зарубіжні фахівці, а також команда сценаристів студії «Квартал 95».

 

 

«Спочатку мені дуже сподобався ексцентричний гумор, яким сповнений сюжет, а ще мене зачепив жанр пригодницького екшну, який покладено в основу цієї історії. Так що, коли мені запропонували приєднатися до українського проєкту, я практично не роздумував. Люди, що працюють у студії, виявилися дуже гостинними, з ними дуже легко працювати. Особливо, коли я бачу, з якими палаючими очима вони обговорюють будь-які ідеї та пропозиції. Я впевнений, тільки так можна створити якісний продукт, який буде мати успіх у глядачів по всьому світу», – каже аніматор ТОНІ БОНІЛЛА.

 

Про сюжет:
Відомий герой-мандрівник, створений Джонатаном Свіфтом, повертається в Ліліпутію. За час його відсутності в країні відбулися значні зміни. І несподівано Гуллівер опиняється в центрі дивовижних подій разом з вірними друзями – Марсі, Фрелоком і мишеням Пі. На веселу компанію чекають запаморочливі випробування, підступні вороги й відчайдушні погоні. Та разом їм під силу все, що завгодно, адже дружба й любов здатні подолати будь-які труднощі! Сімейний фільм сповнений гумору й смішних ситуацій, які сподобаються як дітям, так і дорослим.

 

«Робота над нашим проєктом тривала майже чотири роки. Ми придумали й розробили приблизно 3 тисячі сцен, а це 120 тисяч кадрів. Безумовно, це важка праця, але ми робили все із задоволенням. Також у нас був тривалий процес адаптації жартів, які придумували автори студії «Квартал 95», щоб усе було правильно сприйнято західною публікою. А ще в нас будуть неймовірні актори озвучки, серед яких багато зірок», – розповідає режисер ІЛЛЯ МАКСИМОВ.

 

 

«Ще в процесі роботи над образами ми показували дітям портрети головних героїв, щоб зрозуміти, симпатичні вони їм чи ні. За відгуками цих фокус-груп нам довелося навіть трохи змінити зовнішність самого Гуллівера. Зрозуміло, у деяких персонажів є свої прототипи. А ще в нас буде такий харизматичний герой – Король, який уявлятиме себе шоуменом , і багато рухів для нього ми запозичили у Фредді Мерк’юрі», – ділиться супервайзер анімації БОГДАН ФРАНЦИШКО.

 

 

Читайте також:

Новини

«Мишко і Місячна Дзвінка» поїде на форум європейських аніматорів

Українська анімація «Мишко і Місячна Дзвінка» візьме участь у форумі Kids Kino Industry 2020, який спеціалізується на виробництві дитячого контенту. Захід проходитиме з 19 вересня по 2 жовтня у Варшаві.

18.09.2020
об 14:24

Анімація

В українського анімаційного фільму «Віктор Робот» з’явився тизер

Фантастичні історії про дружбу та пригоди, які відбуваються в далекому майбутньому, у березні 2021 року можна буде побачити на великому екрані. Наразі ж творці анімаційної стрічки «Віктор Робот» режисера Анатолія Лавренішина представили офіційний тизер.

17.06.2020
об 11:41

Новини

Українську анімацію покажуть у Японії

Мультик про дитину, яка загубилась у великому місті покажуть у спеціальній програмі на Міжнародному анімаційному фестивалі.

21.08.2020
об 17:48

Новини

Український анімаційний серіал візьме участь у «Cartoon Forum 2020»

«Мишко і Місячна Дзвінка» відібрано до участі у найпрестижнішому ринку європейських анімаційних робіт «Cartoon Forum 2020». Мультфільм став першим українським проєктом, який потрапив у відбір. Серіал створюється за мотивами збірки оповідань письменниці Наталі Гузєєвої.

03.08.2020
об 18:23

Анімація

Анімаційна стрічка «Лука» розповість про дитячу дружбу

Студія Pixar створить новий анімаційний фільм про пригоди хлопчика на літніх канікулах і його спілкування з морським чудовиськом. В кінотеатрах стрічку планують презентувати у червні 2021 року.

31.07.2020
об 15:37

Новини

Анімаційний фестиваль LINOLEUM оголосив переможців

Минулої неділі, 6 вересня, Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа мистецтв LINOLEUM оголосив переможців у трьох конкурсах. Церемонія нагородження відбулась онлайн.

07.09.2020
об 14:45