Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Добро завжди перемагає зло»: Вийшла третя серія мультфільму про війну для дітей

21.04.2022
об 11:20

Вийшла третя серія мультфільму для дітей «Добро завжди перемагає зло» про загарбницьку війну між Україною та росією. Мультик створено з метою протидії російської дезінформації, яка націлена навіть на молодше покоління.

Під час самої війни, коли ми думаємо про війну, коли спостерігаємо війну – те, що нам допомагає впоратися з напругою – близькість та надія. Допомагаючи іншим, дбаючи про інших, ми допомагаємо зберегти людяність. Цей мультфільм про надію, про те, наскільки у будь-який час важлива підтримка і те, що ми можемо бути близькими і на відстані. Війна обов'язково закінчиться, і ми всі, дорослі та діти, станемо трохи іншими – добрішими, мудрішими, усвідомлюючи, що кожен здатний змінити світ на краще. Ми подорожуватимемо, вивчатимемо мови та культури різних країн, разом піклуватимемося про мир і бережемо мир. Наше майбутнє – це добро, а добро завжди перемагає!

Джерело: ТЕТ

Читайте також:

Інтерв'ю

Плани проведення ОМКФ, «Золотої Дзиги» та кіноакадеміки на фронті

Виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух в інтерв’ю Media Business Reports розповіла про можливість та плани проведення ключових українських кіноподій під час війни в Україні.

18.04.2022
об 16:27

Новини

«Цілую, твій рідний Київ»: міська лірика, народжена війною

Міська лірика, що народилася під час війни. Творча група фільму "Я працюю на цвинтарі" - режисер Олексій Тараненко, актор Віталій Салій - та група небайдужих українців зробили ролик на вірш Євгена Спіріна про поранений Київ.

19.04.2022
об 11:14