Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Дитячі малюнки ожили у мультику «Промінь мрії»

17.04.2021
об 14:43

В кожному з нас живе мрійник. Саме він став головним героєм анімації «Промінь мрії», в якій йдеться про те, що бажання стають реальними, адже головний герой летить до космосу, щоб розповісти всьому Всесвіту про мрії українських дітлахів. Новою короткометражною історією, складеною з намальованих дитячих мрій, поділилася на своїх приватних сторінках у соціальних мережах телеведуча Лідія Таран.

 

 

Мультфільм «Промінь мрій» вчить мріяти без меж і аж до зірок, не боятися і вірити в себе, адже мрії збуваються. Його створено проєктом Лідії Таран – «Здійсни мрію». У 2018-2019 роках команда благодійників провела масштабну акцію #МояДитячаМрія, аби надихнути малюків мріяти та мотивувати хворих дітей на одужання. Крім того, в рамках проєкту здійснили тур містами України. Головна мета цих подорожей полягала в тому, щоб зібрати 100 000 малюнків дитячих мрій з усієї країни.

Основою трихвилинної анімації «Промінь мрії» стали аркуші, розмальовані дитячою рукою, які зібрали під час артмарафону. Художники оцифровували малюнки з різнокольоровими будинками, рожевим драконом, червоним супермобілем, ракетою, джунглями, морем і сонцем, а потім в спеціальних програмах створювали цілі світи Планети мрій.

Візуалізацію «Променю мрій» створили студія SKILZ та AR Live Animation. Під час Kyiv Lights Festival на Хрещатику мультфільм показали на всій будівлі мерії, наче на гігантському екрані, а намальовані дітьми мрії  злітали в небо у доповненій реальності. Одночасно у місті Золочеві, Львівської області, понад 100 000 малюнків з дитячими мріями, закодовані в електромагнітний сигнал, були відправлені у відкритий Всесвіт з потужного радіотелескопу. Ще майже 39 світлових років сигнал з України летітиме до планети, схожої на Землю - TRAPPIST-1.

Промінь мрій – перша такого плану акція у світі. Саме ця подія надихнула співачку Jerry Heil написати космічну пісню - #Моядитячамрія та створити кліп з малюнків.

Джерело: Пресслужба «1+1»

Читайте також:

Новини

У новому сезоні серіалу «Великі Вуйки» з'явиться Лідія Таран

До прем’єри нового сезону комедійного серіалу Великі Вуйки. Вдома краще» лишаються лічені дні. Поки глядачі чекають понеділка, творці продовжують розкривати останні таємниці зіркового касту.

25.11.2020
об 16:06

Анімація

Universal назвала дату виходу та назву сиквелу мультфільму «Кіт у чоботях»

Пухнастий злодій у другій частині матиме лише одне життя та заповітну мрію, а отже сиквел, яким опікується DreamWorks Animation, називатиметься «Кіт у чоботях: Останній шанс».

18.03.2021
об 14:35

Новини

Сиквел «Космічного джему» вийде на великі екрани влітку

15 липня в українських кінотеатрах вийде фантастичний сімейний фільм «Космічний джем: Нові легенди» із Леброном Джеймсом та Баґзом Банні у головних ролях.

05.04.2021
об 14:20

Новини

Короткометражна анімація «Домашні монстри» від Sony Pictures Animation

Від франшизи «Монстри на канікулах» Sony Pictures Animation презентують новий короткометражний мультфільм «Домашні монстри».

12.04.2021
об 13:58