Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Чергова перемога «Тролів» та успішний старт хорору «Беккі» у кінотеатрах США

12.06.2020
об 15:32

Майже 700 кінотеатрів з 5 500 працювали в минулі вихідні в США. З них 400 – у звичайному форматі й 300 автокінотеатрів. Найбільше стаціонарних кінотеатрів відкрилося в штатах Техас, Джорджія, Кентуккі, Теннессі та Індіана, а також у регіонах Великих озер і Великих рівнин. Провідні кіномережі планують відновити роботу не раніше третьої декади червня.

Офіційних даних від кіностудій Голлівуду, як і раніше, немає, але популярний сайт Deadline Hollywood усе ж склав першу десятку чарту касових зборів. Дев'ятий тиждень поспіль кращим став мультфільм «Тролі: Світовий тур» – його загальна каса перевалила за 3 мільйони доларів ($ 302 тис. за вікенд, усього $ 3,06 млн). Друге місце знову зайняв трилер «Людина-невидимка» ($ 279 тис. за п'ятнадцятий вікенд, усього $ 67,1 млн).

Кадр з мультфільму «Тролі: Світовий тур»
Кадр з фільму «Людина-невидимка»

Малобюджетні хорори скромних незалежних дистриб'юторів розташувалися на третій і п'ятій позиціях. $ 206 тис. у 45 кінотеатрах взяла на старті кінострічка «Беккі», головні ролі в якій зіграли Кевін Джеймс, Джоель Макгейл, Роберт Мейллет і Лулу Вілсон. Для компанії-новачка Quiver Distribution це відмінний результат. Одночасно з кінопрокатом фільм вийшов на всіх основних платформах онлайн. Світова прем'єра «Беккі» повинна була відбутися в квітні на міжнародному кінофестивалі «Трайбека». Однак через епідемію коронавірусу фестиваль було скасовано.

Читайте також:

Наслідки карантину для американських кінотеатрів
Новини

Наслідки карантину для американських кінотеатрів

У будь-якій діяльності пауза чи тривала перерва дається взнаки. Ніхто не міг передбачити, що у 2020 році світ майже одночасно піде на карантин. Звісно, на всіх сферах цей період позначиться по-різному. Титани кінопрокату аналізуючи ситуацію, в якій ми всі опинилися, говорять про те, що вони відчуватимуть наслідки пандемії ще упродовж двох років.

09.06.2020
об 11:06

Аналітика

Огляд касових зборів за перший вікенд червня в Німеччині

Триває відкриття кінотеатрів у Німеччині, однак у перші вихідні літа їх відвідуваність впала більш ніж на 20 % порівняно з минулим тижнем. Найбільш вірогідно, це пов’язано зі спекотною й сонячною погодою в багатьох регіонах країни. Втім, прогнозують, що до повного відновлення кінопрокату й появи по-справжньому амбітних прем'єр такі скачки відвідуваності будуть звичайною справою.

12.06.2020
об 13:15