Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Анімацію «Мишко і Місячна Дзвінка» представлять на форумі у Швеції

16.03.2021
об 11:38

Проєкт українського анімаційного серіалу «Мишко і Місячна Дзвінка» від studio KAPI візьме участь у спеціалізованому форумі M:brane у Мальме.

У четвер, 18 березня, на форумі M:brane Forum (колишній The Financing Forum for Kids Content), що надає можливість представникам анімаційної галузі обмінюватися ідеями та досвідом, презентують проєкт другого сезону «Коли сходить Місяць». Він є продовженням циклу фільмів про хлопчика Мишка і дівчинку Місячну Дзвінку, які профінансувало Державне агентство України з питань кіно в 2014 і 2016 роках. За словами творців проєкту, з того часу серіал зазнав змін як концептуально, так і у дизайні.

«Сучасна анімація має тотальний вплив на виховання дітей. Наша студія пропонує нові підходи до створення дитячого контенту. На шведському Форумі ми зустрінемося з тими, хто затверджує контент на провідних європейських дитячих каналах та стрімінгових  платформах», – зазначив генеральний продюсер studio KAPI МИХАЛЬ МАРГУЛІС.

 

Нагадаємо, «Мишко і Місячна Дзвінка» – це пригодницький серіал для дітей дошкільного віку, виконаний у техніці 2D. Він створюється за мотивами збірки оповідань письменниці Наталі Гузєєвої («Капітошка», «Як Петрик П’яточкин слоників рахував», «23 образи Петрика П’яточкина»). Разом з нею над новими 12-ма епізодами працюють сценарист Антон Базелінський, режисерка Ксенія Березовська та художник Анастасія Темборська.

Зазчимо, раніше проєкт серіалу, над яким працює анімаційна studio KAPI, також відібрали до участі в Європейських ринках у Cartoon Forum 2020 у Тулузі (Франція) та Kids Kino Industry 2020 (Варшава).

 

Джерело: Пресслужба анімаційної студії KAPI

Читайте також:

Анімація

Анімація «Гуллівер повертається» вдруге братиме участь у Berlinale

Упродовж 1 – 5 березня проходитиме міжнародний кінофестиваль Berlinale. Другий рік поспіль «Гуллівер повертається» виробництва 95 Animation Studio та Gulliver Films буде представлений на кіноринку European Film Market (EFM) одного з найпрестижніших фестивалів Європи та світу, який відбудеться в онлайн-форматі.

18.02.2021
об 18:07

Новини

Яскрава проза Фіцджеральда оживе в анімації за романом «Великий Ґетсбі»

Місяць тому в США заговорили про телеадаптацію «Великого Ґетсбі», але це не єдина екранізація твору Френсіса Скотта Фіцджеральда, яка готується до виходу. Передати атмосферу, створену прозою автора, спробують у новаторській мультиплікаційній версії.

23.02.2021
об 19:17

Новини

Бокс-офіс США: 8,6 млн доларів у свій перший вікенд заробила анімація «Рая та останній дракон»

В п’ятницю, 5 березня, у Нью-Йорку після майже року законсервованого стану відкрилися кінотеатри. Перші відвідувачі надали перевагу мультфільму від студії Disney «Рая та останній дракон», який очолив загальний американський кіночарт.

09.03.2021
об 17:19

Новини

«Аватар» випередив «Месників: Завершення» у списку найкасовіших фільмів у світі

Епічний блокбастер Джеймса Кемерона 2009 року знову зайняв перше місце серед найбільш касових фільмів у світі, перегнавши супергеройське творіння братів Руссо «Месники: Завершення» від Marvel Studios у 2019 році, звичайно ж якщо не враховувати інфляції.

14.03.2021
об 16:39