Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Анімація «Глибока вода» поїде на конкурс у Загреб

30.03.2021
об 16:21

Історія про самотню русалоньку «Глибока вода» відібрано до конкурсу Всесвітнього фестивалю анімаційних фільмів у Загребі, який проходитиме влітку.

Протягом 7 – 12 червня у Загребі відбуватиметься Всесвітній фестиваль анімаційних фільмів Animafest Zagreb. У Хорватію на другий найстаріший анімаційний фестиваль в Європі поїде й стрічка Анни Дудко «Глибока вода».

Короткометражна анімаційна казка «Глибока вода» розповідає про гладку та самотню Русалку середніх літ, яка живе на дні озера та має магічну здатність дивитися крізь воду хоч за тисячі миль. Її улюблена забава – підглядати за людьми через труби водогонів. Одного разу під час такого підглядання русалка закохується в чоловіка, й засліплена пристрастю, заявляється до нього в квартиру.

Зазначимо, кінопроєкт «Глибока вода» став одним із переможців Дванадцятого конкурсного відбору Держкіно.

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

Читайте також:

Новини

Григорій Решетник та Дмитро Ступка поговорять з учасницями шоу «Холостяк» про жіночі стратегії

Сьогодні в ток-шоу «Як вийти заміж» ведучий Григорій Решетник разом з експертами і учасницями 11 сезону реаліті «Холостяк» поговорить про жіночу конкуренцію та стратегії поведінки.

25.03.2021
об 16:55

Новини

Світова прем’єра стрічки «Я працюю на цвинтарі» відбудеться на фестивалі в Італії

Кіноадаптацію однойменної книги українського письменника та блогера Павла «Паштета» Белянського цієї весни презентують на Ferrara Film Festival.

22.03.2021
об 17:10

Новини

З Німеччини до України приїхала плівка з фільмом 20-х років «Кіра Кіраліна»

Довженко-Центр повернув в Україну німий фільм 1920-х, який створила кінофабрика ВУФКУ. Плівка з картиною «Кіра Кіраліна» (1927) прибула в фільмофонд Центру з Бундесархіву (Німеччина). Цей фільм є останньою і єдиною збереженою кінострічкою авангардного театрального режисера Боріса Ґлаґоліна, а також одна з небагатьох робіт в українському кіно художника Роберта Шарфенберґа, що працював з Бертольдом Брехтом.

22.03.2021
об 17:45

Новини

Український бокс-офіс: Третій весняний вікенд показав очікувано низьку касу

Погіршення епідеміологічної ситуації в Україні далося в знаки. Національний бокс-офіс впав через закриття кінотеатрів у восьми регіонах, зокрема, в Києві. Таким чином сумарна виручка за 18 – 21 березня досягла лише 9,61 млн гривень, що в половину менше, ніж на минулому тижні в аналогічний період.

23.03.2021
об 15:25

Новини

5 цікавих фактів та дата прем'єри другого сезону серіалу «Папік»

Продовження історії зі Станіславом Бокланом і Дар'єю Петрожицькою у головних ролях від Студії «Квартал 95» розпочнеться вже з наступного понеділка.

23.03.2021
об 17:13