Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Анімація «Енканто» за підсумками минулого вікенду стала лідером американського бокс-офісу

30.11.2021
об 15:34

Минулі вихідні в США були довгими, оскільки країна святкувала День подяки. Свято і подовжений вікенд посприяли сімейним походам у кіно, так що не дивно, що найбільш затребуваним виявився мультфільм.

За даними сайту Box Office Mojo, "Енканто" заробив на старті 40,3 мільйона доларів (69,6 мільйона у всьому світі). На другому рядку американського бокс-офісу розмістилися "Мисливці за привидами: З того світу" (35,3 мільйона), а третє місце зайняв байопік Рідлі Скотта "Дом Гуччі" (21,8 мільйона).

"Енканто" - це анімаційний мюзикл, сюжет якого розгортається в маленькому містечку Колумбії. У центрі оповідання — багатодітне сімейство Мадригалів, у якому кожен із дітей обдарований якимось магічним даром. Все, окрім головної героїні Мірабель…

Джерело: okino.ua

Читайте також:

Новини

Завершилися зйомки приквелу «Відьмака»

Зйомки приквелу популярного серіалу "Відьмак" під назвою "Відьмак: Походження крові" ("The Witcher: Blood Origin") завершилися. Про це розповів шоураннер проекту Деклан де Барра у своєму Тwitter. На що очікувати?

23.11.2021
об 16:02

Новини

Docudays UA запустив серію лекцій про документальне кіно

Docudays UA відкрили лекторій про документальне кіно «DOCU/КЛАС: Які фільми ми дивимося?» Це новий формат роботи їх онлайн-кінотеатру, який допоможе заглибитися в історію документального кіно, дослідити особливості побудови наративу, специфіку відносин режисера та героя й дізнатися про сучасні тенденції в документальному кіно.

25.11.2021
об 15:07

Новини

Нова «смачна» рубрика стартувала у «Фактах» на ICTV

У ранковому випуску «Фактів» на ICTV тепер з’явиться нова рубрика «Факти до кави». Готувати смачні сніданки за цікавими розмовами будуть ведучі каналу. Особливі сюжети виходитимуть щопонеділка починаючи із сьогоднішнього, - з 29 листопада.

29.11.2021
об 11:00

Новини

«Мисливці на привидів: з того світу» перші у рейтингу українського кінопрокату

Нові «Мисливці за привидами», які є прямим продовженням оригінальної дилогії. Вони стартували в прокаті набагато краще, ніж обіцяли прогнози. За вікенд в американському прокаті фільм зібрав 44 мільйони доларів, хоча аналітики пророкували до 30. В Україні ж, стрічка за 4 дні зібрала майже 10 мільйонів гривень.

25.11.2021
об 10:27