Трейлери та відео

Відкриття Чілдрен Кінофест
Чілдрен Кінофест: Онлайн-показ «Викраденої принцеси»

Анімація

Новини

Відкриття Чілдрен Кінофест

Сьогодні о 9:00 розпочалась реєстрація на VII Чілдрен Кінофест, який вперше пройде в онлайн-форматі. У цій статті VGL cinema коротко розповідає, якою буде церемонія відкриття та яка програма чекає на глядачів.

29.05.2020
об 11:08

Анімація

Чілдрен Кінофест: Онлайн-показ «Викраденої принцеси»

Вже за два дні розпочнеться Чілдрен Кінофест. У рамках заходу відбудеться онлайн-показ анімаційного фільму «Викрадена принцеса». Минулого року саме це фентезі перемогло у міжнародній конкурсній програмі.

27.05.2020
об 14:47

"Володар драконів" – скоро у кіно!
Новини

"Володар драконів" – скоро у кіно!

Дружба, гумор, неймовірні пригоди, які зустрінуть наших героїв в урбаністичному світі, чекають на вас у 2D та 3D.

26.05.2020
об 13:26

Новини

Чілдрен Кінофест 2020 презентував свій трейлер

Вже зовсім скоро малеча разом з батьками збереться перед моніторами своїх комп’ютерів, телевізорів та інших девайсів, щоб подивитися онлайн фільми, які цьогоріч підготувало совеня Чарлі.

24.05.2020
об 15:27

Чілдрен Кінофест: Що обере кріт Мунго – мрію чи обов’язок?
Новини

Чілдрен Кінофест: Що обере кріт Мунго – мрію чи обов’язок?

Ми продовжуємо розповідати про учасників конкурсної програми Чілдрен Кінофест 2020. На черзі анімація з Великої Британії режисера Тревора Гарді «Гол!».

23.05.2020
об 13:04

Стартує Animation Reviews – новий проєкт від фестивалю LINOLEUM
Анімація

Стартує Animation Reviews – новий проєкт від фестивалю LINOLEUM

​​​​​​​Фестиваль LINOLEUM запускає новий експериментальний проєкт – Animation Reviews! Його суть полягає в наданні іноземними професіоналами рекомендацій та порад для анімаційних проєктів на стадії розробки чи виробництва. Встигніть до 31 травня подати свої роботи, і ви можете отримати шанс уже 20-21 червня зустрітися з менторами! Зустрічі відбуватимуться за всіма правилами сьогодення, тобто дистанційно. Додатком для спілкування вже традиційно стане Zoom.

21.05.2020
об 17:00

Новини

Голова Disney зі стримінгу залишив компанію заради TikTok

Кевін Майер залишив свій пост у Disney і перейшов у TikTok – сервіс для створення і перегляду коротких відео, який був запущений влітку 2018 року й належить китайській компанії ByteDance.

21.05.2020
об 12:00

Новини

Міккі Маус – один з найдорожчих брендів у світі

21 травня 1928 року Волт Дісней отримав патент на монопольне використання образу Міккі Мауса. Кумедне мишеня, якому судилося стати одним з неофіційних символів американської поп-культури, за тиждень до цієї події (15 травня 1928 роки) вперше з'явилося на екрані в 6-хвилинному німому мультфільмі «Божевільний літак». Передбачливість Волта Діснея дозволила йому в майбутньому сколотити величезний капітал на популярності Міккі Мауса та інших героїв своїх мультфільмів. Зараз образ Міккі Мауса є логотипом The Walt Disney Company. Компанія широко використовує у своїх фільмах та парках розваг прийом «прихованого Міккі», коли в кадрі несподівано з'являється тінь або якась інша композиція у формі голови та круглих вух Міккі. Крім того, у світі існує велика кількість похідних продуктів, що використовують образ Міккі Мауса, і відрахування за його використання  приносять компанії Діснея істотний дохід.

21.05.2020
об 11:00