Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Скільки втратили WarnerMedia та AT&T у період коронакризи

26.07.2020
об 14:12

Через пандемію прибуток WarnerMedia просів на 23%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а втрати однієї з найбільших телекомунікаціонних компаній Америки AT&T склали 830 млн дол – про це свідчить фінансовий звіт за другий квартал цього року, який днями оприлюднила компанія. Операційний прибуток WarnerMedia у другому кварталі 2020 року склав 6,8 млрд дол, а дохід склав майже 2 млрд дол, що на 18,4% менше, ніж у минулому кварталі.

 

Прибуток Warner Bros. у другому кварталі знизився майже на 4%, та склав 3,3 млрд дол. Все – через відсутність нових релізів у кінотеатрах. Проте частково втрати компенсували телевізійні прибутки. Однак при цьому кількість клієнтів DirecTV та інших послуг платного телебачення від AT&T зменшується. Так, за підрахунками експертів у другому кварталі компанія втратила 886 тис користувачів, а загалом за останній рік кількість глядачів зменшилась на 18%. І нині кількість абонентів складає 17,7 млн.

Не дивлячись на такі втрати, за даними звіту прибуток AT&T виявився все ж більшим, ніж планували експерти з Волл-стріт. Також компанія зазначає, що запуск НВО Мах виявився вдалим і кількість клієнтів почала активно ростати  з грудня минулогороку і вже стала більшою на 5%. Консолідований прибуок підприємства у другому кварталі склав 41 млрд дол, у той час як в минулому році в цей же період цифра була трохи більшою – 45 млрд дол.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Два українські проєкти відібрано на Baltic Sea Forum for Documentaries 2020
Новини

Два українські проєкти відібрано на Baltic Sea Forum for Documentaries 2020

DGTL RLGN повідомило приємну новину: одразу 2 фільми відібрані на Baltic Sea Forum for Documentaries, який відбудеться у Ризі з 30 серпня по 4 вересня.

15.07.2020
об 16:01

Новини

У США скасували серпневий реліз «Тенета»

Студія Warner Bros. офіційно заявила про скасування прем'єри «Тенета» в США, яка мала відбутися 12 серпня. Нової дати релізу наразі немає.

21.07.2020
об 11:35

Новини

У кінотеатрі Парижа глядачів хочуть підвісити у повітрі

Похід у кіно в майбутньому може перетворитись на засідання галактичного сенату. До того ж це дозволить максимально дотримуватись соціальної дистанції.

23.07.2020
об 16:12