Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Презентація результатів Дослідження кіноосвіти в Україні: стан та перспективи працевлаштування

05.11.2021
об 15:04

У вівторок, 9 листопада, об 11:00 відбудеться презентація та обговорення результатів Дослідження кіноосвіти в Україні. Приєднатися зможуть усі бажаючі. Ви дізнаєтеся про стан мистецької кіноосвіти в Україні та перспективи працевлаштування випускників у вітчизняних кінокомпаніях, а також про рекомендації для державних і приватних інституцій у сфері мистецької освіти й кіновиробництва щодо реформ освітніх програм і поглиблення комунікації між навчальними закладами та роботодавцями.

 

Центром «Соціальні індикатори» у співпраці з Асоціацією кіноіндустрії України були опитані: роботодавці у сфері кіноіндустрії, досвідчені фахівці кіногалузі, а також студенти й випускники навчальних закладів Києва, Харкова, Одеси та Львова за спеціальністю  «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво».

Окремо проаналізували освітні програми й відкриті джерела навчальних закладів.

Подія відбудеться онлайн, у форматі ZOOM-конференції, трансляція буде доступною у Facebook-події та на Facebook-сторінці проєкту.

Ви зможете дізнаєтеся про стан мистецької кіноосвіти в Україні та перспективи працевлаштування випускників у вітчизняних кінокомпаніях, а також про рекомендації для державних і приватних інституцій у сфері мистецької освіти й кіновиробництва щодо реформ освітніх програм і поглиблення комунікації між навчальними закладами та роботодавцями.

Спікери презентації:

  • Олександр Бевзюк-Волошин – менеджер проектів ГО «Соціальні індикатори», Київського міжнародного інституту соціології;
  • Дмитро Суханов – експерт проєкту, продюсер (Toy Pictures), голова Асоціації кіноіндустрії України;
  • Белла Терзі – експерт проєкту, продюсер (PSB films).

Після презентації відбудеться обговорення результатів дослідження з представниками та представницями кіноіндустрії. ​​Впродовж години учасники та учасниці зможуть прокоментувати висновки та поставити запитання експертам проєкту.

Взяти участь можуть усі бажаючі. Для цього необхідно заповнити коротку анкету за посиланням https://bit.ly/presentation_filmedu. Разом з цим, ви отримаєте нагадування та електронний примірник звіту особисто на електронну пошту. 

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Українського культурного фонду.

 

Джерело: Асоціація кіноіндустрії України

Читайте також:

Новини

Можливості від #ucancoproduce: Подовжено реєстрацію заявок

Реєстрація продюсерів та прийом заявок до участі у відкритому пітчингу аудіовізуальних проєктів #ucancoproduce триває до 24 жовтня (включно). Усі проєкти, які пройдуть відбір, увійдуть до онлайн-каталогу, розміщеного на сайті проєкту, доступ до якого матимуть усі зареєстровані учасники.

14.10.2021
об 11:34

Новини

KMW White Paper: аналітика аудіовізуальної індустрії України від KYIV MEDIA WEEK

KMW 2021 White Paper вже вийшов у світ! У підсумковому документі KYIV MEDIA WEEK опубліковані п’ять аналітичних досліджень і оглядів актуального стану різних аспектів українського ТБ, кіно та діджитал-ринку, що були здійснені спеціально для Форуму аналітичним виданням Media Business Reports.

26.10.2021
об 12:54

Новини

Перший Форум сценаристів України: програма та спікери

Провідні спеціалісти галузі, представники медіагруп та платформ говоритимуть про зміни, що відбуваються в сучасній кіно- та телеіндустрії, про власний досвід роботи в нових реаліях та актуальні запити щодо сценаріїв. Обговорять, як об’єднати зусилля найважливіших ланок виробничого процесу задля створення успішного продукту.

29.10.2021
об 15:07