Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Південна Корея: огляд касових зборів за вікенд 12-14 червня

20.06.2020
об 14:41
Південна Корея: огляд касових зборів за вікенд 12-14 червня

У кінопрокаті Південної Кореї спостерігається позитивна динаміка. У другі вихідні червня в кіно побували 506 769 осіб. Це на 26 % більше, ніж тиждень тому, а сумарний прибуток кінотеатрів зріс на 29 %. Нагадаємо, що в країні триває акція щодо отримання субсидій  на квитки від Корейської ради кіно. Субсидія становить 6000 вон при середній вартості квитків приблизно 10 000 вон.

Другою великою прем'єрою коронавірусної епохи стала драма «Невинна». Стрічка, яка спирається на реальну історію, повинна була вийти на екрани 5 березня. Початкова дата прокату переносилася тричі: спочатку на 27 травня, а потім на 11 і 10 червня. Фільм став першою значною роллю на великому екрані для популярної корейської актриси Сін Хє Сон. Дебютувала вона в 2013 році в серіалі «Школа» і отримала дуже хороші відгуки преси. У наступні роки Сін Хє Сон продовжувала зніматися в різноманітних телевізійних проєктах, а зараз відбувся її кінодебют.

Після початку прокату 10 червня драма «Невинна» зібрала $ 1,94 млн у 1111 кінозалах у прем'єрний вікенд і $ 2,41 млн за перші п'ять днів. Сеанси із середи по неділю відвідали 314 733 осіб. За сюжетом фільму,  Чон-ін затребуваний адвокат в успішній юридичній фірмі. Вона вирішує зайнятися захистом своєї матері, яка давно віддалилася від неї. Жінку, яка страждає на деменцію, звинуватили в отруєнні одного з гостей на похоронах її чоловіка. Занурившись у справу, Чон-ін починає підозрювати аферу за участю мера й декількох городян, пов’язану з будівництвом в околицях міста казино.

Чи змінять корейські глядачі динаміку переглядів драми, слідкуйте на VGL cinema.

Фото: Pinterest