Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Перший за три місяці кінопрокатний чарт в Італії очолила драма «Знедолені»

25.06.2020
об 14:12

Першими в Європі почали закриватися італійські кінотеатри. Вони пішли на карантин ще в кінці лютого, відновити роботу їм дозволили з 15 червня. Наразі скористалися можливістю відкрити кінозали далеко не всі. Адже глядачі повинні носити маски, сидіти в залі на відстані один від одного й купувати квитки онлайн. Крім того, літо в італійському кінопрокаті багато років вважається мертвим сезоном.

З 18 по 21 червня сумарна виручка фільмів першої двадцятки склала трохи більше ніж 86 тисяч доларів. Перший за три з лишком місяці кінопрокатний чарт очолила французька драма «Знедолені». Претендент на премію «Оскар» зібрав $ 22 тис. у 42 кінозалах за вікенд і $ 29 тис. з урахуванням прев’ю.

Друге місце теж посів дебютант прокату. $ 13 тис. у 18 кінозалах за вікенд і $ 15 тис. з урахуванням прев’ю зібрала соціальна драма «Погані казки». Світова прем'єра її відбулася в лютому на Берлінському кінофестивалі, кінопрокат мав розпочатися 16 квітня. Картина розповідає про декілька не особливо забезпечених сімей з південного передмістя Рима. У спекотному повітрі між людьми витає постійна напруга, готова вибухнути справжньою бурею, і саме діти стануть каталізатором майбутнього конфлікту.

Третьою стала корейська чорна комедія «Паразити» ($ 8 тис. у 33-й вікенд, усього $ 6,15 млн). Також до першої п'ятірки потрапили релізи студії Sony Pictures «Погані хлопці назавжди» ($ 5 тис. у 18-й вікенд, усього $ 1,53 млн) і «Маленькі жінки» ($ 4 тис. у 24-й вікенд, усього $ 6,52 млн).

 

Читайте також:

Наслідки карантину для американських кінотеатрів
Новини

Наслідки карантину для американських кінотеатрів

У будь-якій діяльності пауза чи тривала перерва дається взнаки. Ніхто не міг передбачити, що у 2020 році світ майже одночасно піде на карантин. Звісно, на всіх сферах цей період позначиться по-різному. Титани кінопрокату аналізуючи ситуацію, в якій ми всі опинилися, говорять про те, що вони відчуватимуть наслідки пандемії ще упродовж двох років.

09.06.2020
об 11:06

Анімація

Чергова перемога «Тролів» та успішний старт хорору «Беккі» у кінотеатрах США

Майже 700 кінотеатрів з 5 500 працювали в минулі вихідні в США. З них 400 – у звичайному форматі й 300 автокінотеатрів. Найбільше стаціонарних кінотеатрів відкрилося в штатах Техас, Джорджія, Кентуккі, Теннессі та Індіана, а також у регіонах Великих озер і Великих рівнин. Провідні кіномережі планують відновити роботу не раніше третьої декади червня.

12.06.2020
об 15:32

Новини

З’явився рейтинг протоколів санітарної безпеки кіномереж США

Запорукою успішної роботи й збільшення відвідуваності для кінотеатрів у період перезапуску прокату стане найбільш безпечна система санітарного захисту глядачів, вважає експерт міжнародної фінансової групи Credit Suisse Меган Дюркін.

25.06.2020
об 11:28