Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Огляд касових зборів за перший вікенд червня в Німеччині

12.06.2020
об 13:15

Триває відкриття кінотеатрів у Німеччині, однак у перші вихідні літа їх відвідуваність впала більш ніж на 20 % порівняно з минулим тижнем. Найбільш вірогідно, це пов’язано зі спекотною й сонячною погодою в багатьох регіонах країни. Втім, прогнозують, що до повного відновлення кінопрокату й появи по-справжньому амбітних прем'єр такі скачки відвідуваності будуть  звичайною справою.

На вершині чарту знову опинилися три комедії місцевого виробництва, але вже в іншому порядку. Третю за сімнадцять тижнів на екранах перемогу здобула кінострічка «Нічне життя» з Еліасом М'Бареком у головній ролі. Фільм заробив $ 101 тис. при 7-відсотковому зниженні зборів. Сумарно це дає $ 11,34 млн.

Кадр з фільму «Нічне життя»
Кадр з фільму «Нічне життя»

На третину (34 %) знизилися збори сатиричної комедії «Хроніки кенгуру». Екранізація бестселера про кенгуру-комуніста записала на свій рахунок $ 69 тис. за чотирнадцятий вікенд, при цьому загальна каса досягла $ 6,3 млн. Вдвічі (53%) зменшився прибуток від комедії «Ідеальні незнайомці», яка три тижні тримала першість у чарті. Тридцять другий вікенд прокату приніс німецькому ремейку італійського хіта $ 61 тис. Усього в його активі € 46,7 млн євро, або $ 52,08 млн.

Найкращою серед голлівудських знову стала детективна кінострічка «Дістати ножі», зібравши $ 56 тис. У двадцятому й третьому вікенді фільм Раяна Джонсона впритул підійшов до десятимільйонної позначки. Загальна каса становить € 9,92 млн, або $ 11,09 млн.

Кадр з фільму «Дістати ножі»
Кадр з фільму «Дістати ножі»

Помінялися місцями ветерани чарту «Джокер» ($ 47 тис. при 7-відсотковому зниження зборів у тридцять п'ятий вікенд) і «Богемська рапсодія» ($ 43 тис. при 16-відсотковому спаді у вісімдесят четвертий вікенд прокату). На рахунку екранізації коміксів накопичено € 39,14 млн, або $ 43,1 млн. Музичний байопік зібрав € 34,94 млн, або $ 39,75 млн. За проданим квиткам «Богемська рапсодія» перевершила результат фентезі «Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Вальда». Причому зробити це вдалося через півтора року після прем'єри. Сеанси фільму про легендарну групу Queen і її соліста Фредді Мерк’юрі відвідали в Німеччині 3,9 млн чоловік.

Кадр з фільму «Джокер»
Кадр з фільму «Богемська рапсодія»

Повернулися в першу десятку «Джентльмени» Гая Річі ($ 33 тис. у п'ятнадцятий вікенд, усього $ 2,5 млн), корейська чорна комедія «Паразити» ($ 33 тис. у тридцять четвертий вікенд, усього $ 9,83 млн) і мультфільм «Вперед» ($ 32 тис. у чотирнадцятий вікенд, усього $ 2,3 млн). Стрічці студії Pixar дуже не пощастило з датою прем'єри. На почесній десятій позиції комедійний бойовик «Мій шпигун» ($ 32 тис. у тринадцятий вікенд, усього $ 713 тис.).

Кадр з фільму «Джентльмени»
Кадр з фільму «Вперед»
Кадр з фільму «Мій шпигун»

 

Читайте також:

Українські кінотеатри: що побачимо після карантину
Новини

Українські кінотеатри: що побачимо після карантину

Стратегія взаємодії з клієнтами тою чи іншою мірою властива кіномережам. В Україні компанія «Планета кіно» провела опитування серед своєї аудиторії, щоб виявити їхні настрої та зрозуміти, до яких заходів безпеки варто приготуватися поки немає офіційного протоколу, за яким працюватимуть кінотеатри.

09.06.2020
об 17:16

Наслідки карантину для американських кінотеатрів
Новини

Наслідки карантину для американських кінотеатрів

У будь-якій діяльності пауза чи тривала перерва дається взнаки. Ніхто не міг передбачити, що у 2020 році світ майже одночасно піде на карантин. Звісно, на всіх сферах цей період позначиться по-різному. Титани кінопрокату аналізуючи ситуацію, в якій ми всі опинилися, говорять про те, що вони відчуватимуть наслідки пандемії ще упродовж двох років.

09.06.2020
об 11:06