Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Найбільша кіномережа США і світу AMC відновить роботу з 15 липня

25.06.2020
об 15:35

Після трьох місяців простою про свої плани щодо відновлення роботи оголосила найбільша кіномережа США і світу АМС. Передбачається, що 450 кінотеатрів відкриються до 15 липня, а решта 150 до прем'єрам блокбастерів «Мулан» (24 липня) і «Тенет» (31 липня). Раніше про подібну стратегію оголосили дві інші провідні американські кіномережі Regal і Cinemark.

Обмеження щодо заповнюваності залів пом'якшуватимуть поступово. На першому етапі буде зайнято не більше 30 % місць, на другому – не більше 40 % і на третьому – не більше 50 %. Керівництво АМС сподівається, що ситуація дозволить впровадити це вже на початку вересня. Зняття ж усіх обмежень щодо кількості відвідувачів планується до Дня подяки в листопаді.

Весь персонал кінотеатрів зобов'язаний носити маски. Щодо відвідувачів спочатку така вимога не ставилася. Адам Арон навіть назвав питання про носіння масок неоднозначним та політичним і сказав, що кіномережа не бажає вплутуватися в такі дискусії. Заяву неоднозначно зустріли експерти кіноіндустрії і звичайні користувачі Інтернету. Тож після сплеску обурення в мережі АМС вирішили переглянути свою позицію: в кінотеатри будуть допускатися виключно люди в масках. Знімати їх дозволятиметься тільки під час їжі. Засіб індивідуального захисту можна буде придбати й у кінотеатрі по долару за штуку.

Серед інших заявлених заходів – прибирання залів після кожного сеансу. Варто зауважити, що інтервал між показами збільшать. Додаткове прибирання з дезінфекцією буде виконуватися ввечері після останнього сеансу. Регулярній дезінфекції мають піддаватися всі поверхні, до яких часто торкаються люди. По всьому кінотеатру розставлять антисептик для рук. Кожен другий ряд буде заблокований. Також відвідувачам рекомендують купувати квитки онлайн і використовувати автоматизовані кіоски для зменшення прямих контактів з персоналом.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Наслідки карантину для американських кінотеатрів
Новини

Наслідки карантину для американських кінотеатрів

У будь-якій діяльності пауза чи тривала перерва дається взнаки. Ніхто не міг передбачити, що у 2020 році світ майже одночасно піде на карантин. Звісно, на всіх сферах цей період позначиться по-різному. Титани кінопрокату аналізуючи ситуацію, в якій ми всі опинилися, говорять про те, що вони відчуватимуть наслідки пандемії ще упродовж двох років.

09.06.2020
об 11:06

Новини

Олександр Ткаченко пропонує МОЗ дозволити відкрити кінотеатри в липні

Протягом останніх тижнів власники кінотеатрів мали надію, що отримають офіційний дозвіл на відновлення роботи кінотеатрів, які закрилися у зв'язку з пандемією. І нарешті представники профільних міністерств почали обговорення. Наприклад, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко пропонує почати відновлювати роботу кінотеатрів з 2 липня.

12.06.2020
об 11:33

Новини

З’явився рейтинг протоколів санітарної безпеки кіномереж США

Запорукою успішної роботи й збільшення відвідуваності для кінотеатрів у період перезапуску прокату стане найбільш безпечна система санітарного захисту глядачів, вважає експерт міжнародної фінансової групи Credit Suisse Меган Дюркін.

25.06.2020
об 11:28