Трейлери та відео

Виктория Тигипко: О юбилейном фестивале, 10 лет работы и планах на будущее

PARK3020 – перший публічний парк сучасної скульптури в Україні

18.09.2020
об 14:35

15 вересня відкрився перший публічний парк сучасної скульптури в Україні, який називається PARK3020. В ньому представлені 23 роботи українських скульпторів, серед яких  - Назар Білик, Анна Звягінцева, Олексій Золотарьов, Антон Логов, Анна Надуда, Богдан Томашевський, Володимир Кочмар та інші.

 

 

PARK3020 — це унікальна платформа та інституція, яка є відкритою для широкої публіки. Він знаходиться в 25 км від центру Львова, у селі Стрілки, біля Edem Resort Medical & SPA. Проєкт є довготривалою розбудовою художньої спільноти та формування конкурентоспроможної української культури. Причому не лише на національному рівні, а й на світовому. Вхід до парку за підтвердженою реєстрацією на сайті.

 

 

В кожної роботи, яка представлена в парку сучасної скульптури, є своя родзинка. Наприклад, скульптура Олексія Золотарьова «Вухо» сягає восьми метрів у висоту, а над об’єктом «Простір навколо» Назар Білик працював понад чотири роки. На відкритті парку, окрім основної експозиції, також були представлені результати весняного скульптурного симпозіуму. Для створення робіт на ньому було використано 40 тон граніту.

 

 

«PARK3020 — це скульптурний парк під відкритим небом, який є посилом нащадкам на тисячоліття. У сучасній скульптурі ми закодовуємо наші цінності, хочемо розказати майбутнім поколінням, про що ми мріяли, що нас надихало. Це передача інформації через скульптуру. Парк повинен стати майданчиком для українських скульпторів і віддзеркаленням їхніх мрій та творчих амбіцій. Мені б хотілося, щоб українська душа була розкрита й про неї дізнався весь світ», — зазначив  під час церемонії відкриття візіонер, меценат, засновник скульптурного парку PARK3020 ІГОР КРИВЕЦЬКИЙ.   

 

 

Слід зазначити, що головною амбіцією PARK3020 є запуск комплексної освітньої програми та міжнародного обміну, а також постійне щорічне оновлення експозиції парку. Це є можливим зокрема завдяки співпраці з британською інституцією презентації публічного мистецтва — Йоркширським скульптурним парком.

«Я рада нашій співпраці з PARK3020. Ми щойно відновили роботу Йоркширського скульптурного парку й були приголомшені зростаючим суспільним попитом на скульптуру та природу, яка, здається, стала ще більш важливою для людей під час пандемії. Ми чекаємо з нетерпінням на те, щоб доєднатися до роботи першого в Україні постійного парку скульптур, підтримувати художників та приносити людям натхнення та радість», — зізналася на відкритті парку кураторка Yorkshire Sculpture Park та членкиня експертної ради PARK3020 ХЕЛЕН ФЕБІ.   

 

 

Читайте також:

Новини

Осінній VGL cinema: Відтінки кіножиття після пандемії

Осінь і весна цьогоріч вирішили замінити одна одну. Замість звичної нестачі енергії, браку ідей та інших проявів авітамінозу золота пора 2020 року обіцяє бути напрочуд активною, ніби літо ще попереду. Вона подарувала розквіт проєктам, які вимушені були взяти паузу на час акції «Залишайся вдома», а період дощів та листопаду має стати щедрим на кінопрем’єри.

17.09.2020
об 16:16

Новини

Розпочато прийом заяв для участі у виборах до Української кіноакадемії

Починаючи з 17 вересня стартує прийом заявок на участь у виборах до Правління та Наглядової Ради Української кіноакадемії. Подавати кандидатури можна на сайті академії. З переможцями визначаться наприкінці жовтня. Голосування триватиме два тижні.

17.09.2020
об 18:57

Новини

Короткометражку Solitude покажуть на британському кінофестивалі

Із 28 жовтня до 7 листопада відбудеться Raindance Film Festival, який є найбільшим незалежним кінофестивалем у Великій Британії. На ньому буде демонструватися короткометражний фільм Solitude («Самотність») режисерки Єлизавети Сміт. Це одна із п'яти картин, відібраних з усіх короткометражних стрічок фестивалю до номінації Best Short of the Festival.

18.09.2020
об 11:35

Новини

В Україні покажуть «Нове німецьке кіно»

Познайомитись ближче з роботами німецьких режисерів можна вже буде в середині жовтня. У програмі фестивалю шість картин, більшість з яких була представлена на Берлінському кінофестивалі.

18.09.2020
об 13:21