Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

«Техніка Дніпро» – 15 років разом

03.04.2019
об 15:56

З 11 по 14 грудня 2018 року в Києві відбувався Зимовий Кіноринок Одеського міжнародного кінофестивалю.
Яскравою подією в рамках цього заходу стало святкування 15-річчя флагманської компанії українського concession-ринку  «Торговий Дім «Техніка Дніпро». 
У ході заходу компанія-ювіляр та її гості зробили своєрідне ревю спільних успіхів і досягнень за роки співпраці. «Техніка Дніпро» представила нові національні проекти, розповіла про накопичений досвід, плани на майбутнє, актуальні напрямки роботи. Серед гостей вечірки були представники всіх галузей кіноіндустрії України: власники й керуючі кінотеатрів, дистриб'ютори фільмів і технічні компанії, виробники українського кіно, медіакомпанії. На свято завітав голова Держкіно Пилип Іллєнко. Організатори та гості отримали задоволення від тематичних кінорозваг, влаштованих неординарними ведучими, та спілкування в неформальній атмосфері.

 

 

Вероніка Ясінська, «Вольга Україна»
Без попкорну не обходиться жоден похід у кінотеатр! Справжні кіномани не лише насолоджуються його смаком, але й звертають увагу на візуальну складову – брендовані стакани. Тож ми впевнені, що надзвичайно важливо тримати руку на пульсі та промотувати релізи не лише за допомогою стандартної реклами, а й завдяки присутності у фуд-куточках кінотеатрів. Наша співпраця з компанією «Техніка Дніпро» почалася на проекті «Маленький Принц», що врешті став для нас візитівкою. За 5 років спільно було реалізовано багато успішних проектів. І ми впевнені, що секрет наших бокс-офісів, зокрема, і в нашій плідній та якісній співпраці.

 

 

Юрій та Руслана Цуп’яшуки, кінотеатри «Прем’єра», м. Ковель, м. Вараж)
15 років – шлях до створення ідеального смаку попкорну! «Техніка Дніпро»,  вітаємо нашого смачного партнера!

 

 

Ніна Харченко, КП «Київкінофільм»
Вечірка була чудова!!! Ви великі молодці! Я дуже рада працювати з вами! Спасибі вам за запрошення!

 

 

Тетяна Ушакова, менеджер з реклами,  кінотеатр «Сінема Сіті»
Якісний продукт, творчий підхід до роботи й позитивно налаштовані співробітники – складові успішного бізнесу, і всі ці якості притаманні компанії «Техніка Дніпро»!

 

 

Ліана Плисецька, кінотеатр «Лінія кіно»
Дякуємо, «Техніка Дніпро»! З вашим попкорном фільми в «Лінія кіно» ще смачніші!  

 

 

Тетяна Слободська, директор мережі кінотеатрів Wizoria
Довгі роки співпраці пов'язують нашу сім'ю кінотеатрів Wizoria з компанією «Техніка Дніпро».
Надійність, гнучкість, висока швидкість прийняття бізнес-рішень – це все те, що ми цінуємо в співробітництві, і це все те, що відрізняє наших партнерів з «Техніки Дніпро». Нам імпонує те, що наші колеги, так само, як і ми, уважні до деталей і вимогливі до якості. Це дозволяє надати гостям мережі кінотеатрів Wizoria найсмачніший у країні попкорн.

 

Сергій Зленко, директор кінотеатру Boomer
«Техніка Дніпро» – це не просто постачальник продукції, а повністю зацікавлений партнер. Саме завдяки знанням, якими ділиться ця компанія, ми дізнаємося все нові й нові нюанси роботи з concession в кінотеатрі, які допомагають збільшувати прибуток.


 

 

Андрій Різоль, голова правління Асоціації «Сприяння розвитку кінематографа в Україні - дивись українське!»
Я знайомий з компанією «Техніка Дніпро» вже 14 років! І всі ці роки вона є не тільки найбільшим новатором у своєму сегменті кіноіндустрії, не тільки комерційно успішним підприємством та надійним партнером, а й важливою складовою розвитку всієї кіногалузі, оскільки з перших років існування підтримує знакові події (кіноекспо; кіноринки ; кінопремії ).