Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

Рекордний рік Porsche: Серія підкорень Нюрбургрингу

04.09.2021
об 10:05

Минулий рік став для всього світ у переломним. І те, як відреагували в компанії Porsche на глобальну кризу охорони здоров’я, цілком може стати сюжетом для справжнього мотор-екшна. Культовий «Ле-ман» зі Стівом Макквіном навряд чи вдасться перевершити, але те, що світовий кінематограф може отримати цілком гідну та реальну історію боротьби та успіху, – це факт.

Найчастіше формулювання «рекордний рік», яке використовують стосовно автовиробника, означає дуже добрий результат продажів за минулий період. Утім, за останній рік у Porsche продемонстрували, що згадане формулювання може мати й інше значення.

Однак перш ніж перейти безпосередньо до суті цього матеріалу, варто згадати, яким для європейського автомобільного ринку був попередній рік. Це, як мінімум, дозволить краще зрозуміти природу того періоду, про який далі піде мова. Тож маємо беззаперечний факт: 2020-й став рекордним за рівнем спаду продажів у Старому світі. Були місяці, коли європейську автомобільну спільноту охоплювала справжня паніка. Воно й не дивно: спад у січні та лютому на рівні 7,5-7,4 % (відповідно) був істотним та настрій не поліпшував, але те, що відбувалося в перші місяці весни-2020 інакше, як жахіттям наяву, не назвеш. Спочатку березень, коли стало зрозуміло, що пандемія почала крокувати світом, показав спад ринку на рівні 55,1 %. Далі був квітень: 76,3 %. У травні ситуація поліпшилася (-52,3 %), однак наприкінці весни всі утвердилися в думці, що спад ринку, який вимірюється не просто двозначними цифрами, а десятками відсотків, точно боляче вдарить по результатах усього 2020 року. При цьому попереду була абсолютна невідомість.

Коли на початку поточного року прийшов час підбивати підсумки, стало зрозуміло, що європейський ринок нових легкових авто у 2020 році втратив 23,7 % свого обсягу збуту. У кількісному вираженні спад становив майже 3 млн авто. Для порівняння: у 2019 році Німеччина як найбільший європейський ринок поглинула 3 млн 607 тис. нових автівок. Враховуючи, що у 2020-му покупці Німеччини придбали 2 млн 917 тис. автомобілів (-19,1%), виходить, що у 2020-му з автомобільного ринку Європи фактично зник обсяг, що приблизно дорівнює ще одній Німеччині.

Для будь-якого автовиробника в таких умовах просто втримати продажі в межах мінімально можливого спаду – уже успіх. Тож втрату 3 % загальних продажів Porsche за підсумком 2020 року можна було б вважати цілком гідним спротивом пандемії. Але в компанії вирішили, що знак «мінус» у підсумку річної роботи – це, як не крути, мінус, який потребує гідної компенсації.

Сам компенсаційний процес розпочався влітку минулого року, коли 24 липня тест-пілот Ларс Керн за кермом 630-сильної повнопривідної Panamera Turbo S 2021 подолав коло Нюрбургрингу за 7 хв 29,81 с (мова йде про подовжену конфігурацію оновленого повного кола «Північної петлі» довжиною 20 км 832 метри). Таким чином, було встановлено рекорд для представницьких моделей, а також відчутно поліпшено результат Porsche Panamera, встановлений у 2016 році. Тоді той самий Ларс Керн за кермом Panamera у «звичайній» версії Turbo зразка 2017 модельного року потужністю 550 к.с. пройшов коло Рингу за 7 хв 38,46 с, тобто показник 4-річної давнини було поліпшено відразу майже на 13,5 секунди!

До речі, рекорд Рингу серед представницьких моделей було встановлено за кілька днів до того, як у Porsche офіційно презентували оновлену Panamera 2021 модельного року. Судячи з усього, такий хід себе виправдав, оскільки на початку поточного літа відбулося дещо дуже схоже, але вже з іншим представником модельної лінійки Porsche: 17 червня компанія повідомила, що Ларс Керн за кермом Cayenne Coupe встановив рекорд Нюрбургрингу для серійних кросоверів. Так само, як у випадку з оновленою Panamera, на якій рекорд було встановлено інкогніто, Porsche майже два тижні тримали інтригу стосовно того, яке ім’я має рекордний кросовер, і, лише витримавши паузу, повідомили, що мова йде про нову 4-літрову 640-сильну версію, яка отримала назву Cayenne Turbo GT.

Цікаво, що, встановивши рекорд Рингу серед серійних кросоверів, Porsche Cayenne Turbo GT відібрав звання найшвидшої моделі цього класу в іншого авто, створеного на модульній платформі MLB Evo, а саме: Audi RS Q8, який у листопаді 2019 року подолав тоді ще «коротке» коло Рингу (20,6 км) за 7 хв 42,253 секунди.

От тільки на відміну від 600-сильної RS Q8 4-літровий твін-турбовий V8 під капотом Porsche Cayenne Turbo GT має на 40 к. с. більшу віддачу. Додайте до цього весь той досвід налаштування силових агрегатів та різноманітних шасі, який мають інженери Porsche (особливо в частині перегонів, що дуже істотно для заїздів по Нюрбургрингу), і стане зрозуміло, яким чином Cayenne Turbo GT більше ніж на 3 секунди поліпшив час свого співплатформеного родича. І це з урахуванням загальної довжини трека, яка порівняно з листопадом-2019 збільшилася на 200 метрів. Тобто Cayenne Turbo GT пройшов більшу відстань, одночасно показавши кращий показник проходження кола Нюрбургрингу.

Таким чином, менше ніж за рік – з липня 2020-го до червня 2021-го – у Porsche записали на свій рахунок два рекорди Нюрбургрингу. Але це літо продемонструвало, що як повноцінну компенсацію за дуже непростий рік пандемії компанія бачить навіть не два рекордних показники у своїх вагових категоріях, а серію рекордів із фіналом у вигляді найкращого часу в абсолюті. Тобто було встановлено мету – вибороти звання виробника найшвидшого серійного дорожнього авто. Для цього треба було поліпшити час 6 хв 43,616 с, який належав 730-сильному Mercedes-AMG GT Black Series. І їм це вдалося: у червні поточного року заводський тест-пілот Ларс Кернс за кермом 700-сильного Porsche 911 GT2 з пакетом опцій Manthey Performance Kit встановив найкращий час серед усіх серійних дорожніх моделей.

Безумовно, маючи певний досвід, можна відразу зрозуміти, що із цим 911 GT2 щось не так. Та навіть і не маючи напрацьованого погляду, додавання до офіційної назви слів Manthey Performance Kit досить чітко дає зрозуміти, що «звичайний» GT2 у цьому виконанні досить серйозно вдосконалено.

Річ у тім, що Manthey Racing — це команда, що бере участь у професійних перегонах (наприклад, 24-годинному марафоні на Ринзі), контрольний пакет якої належить Porsche. Тому Porsche 911 GT2 Manthey Performance Kit цілком логічно отримав серйозний перелік модифікацій.

І хоча 3.8-літровий твін-турбовий 700-сильний «боксер» та 7-ступенева коробка PDK залишилися стандартними, шасі, гальма та аеродинамічний пакет кузова було допрацьовано. Наприклад, колеса Weissach Package виконано з магнієвого сплаву (-11,4 кг непідресореної ваги), у гальмівних маханізмах використано нові гальмівні колодки, аерокит (накладки на передньому бампері та задніх колесах, «щит» під кузовом у районі передньої осі, заднє антикрило, дифузор) дозволив збільшити притискну силу на 200 км/год з 49 до 70 кг в передній частині та з 93 до 200 кг в задній частині кузова.

Як результат, 6 хв 43,30 с – і звання найшвидшого серійного автомобіля (нижня цифра 6 хв 38,84 с – це час, за який було подолано стару конфігурацію Рингу довжиною 20,6 км). Причому виробник наголошує, що всі модифіковані деталі, які з’явилися в переліку обладнання Porsche 911 GT2 Manthey Performance Kit, входять до переліку Porsche Tequipment та можуть бути придбані в будь-якому «Порше Центрі» у світі. Це дозволяє надавати гарантію на автомобіль так само, як на суто заводський 911 GT2.

Зверніть увагу: такого результату вдалося досягти на 911-му попередньої генерації 991, оскільки в актуальній генерації 992 версії GT2 ще просто немає. Отже, попереду нова спроба поліпшити час проходження кола Нюрбургрингу.

До речі, про 911-й: якщо ви задавалися питанням: «Навіщо хтось витрачає немалі гроші на придбання не дуже практичного та досить тісного 911-го, якщо є набагато практичніші, комфортабельні й при цьому досить швидкі Cayenne та Panamera?», – порівняйте час проходження Рингу, який був продемонстрований на оновленій Panamera (7 хв 29,81 с) та Cayenne Turbo GT Coupe (7 хв 38,925 с) з часом, який знадобився для подолання кола на 911 GT2 RS Manthey Performance Kit (6 хв 43,300 с).

Між «ринговими» показниками топових 911 та Panamera з Cayenne Coupe за мірками спортивного світу лежить справжня прірва!

 

Підіб’ємо підсумок: за рік, у відрізок часу з минулого літа до нинішнього, за кермом Porsche встановлено три рекорди Нюрбургрингу, серед яких і абсолютно найкращий час проходження кола серед серійних моделей... Що й казати, 2020-й дійсно був важким. Але компенсація за нього вийшла більше, ніж пристойною! Згодні?

 

Повну версію VGL cinema Vol. 34/35 читайте тут.

Читайте також:

Статті

Робота з режисером: Інтенсив «Я – актор. Нові обличчя»

Триденний інтенсив «Я – актор. Нові обличчя» від Star Media School добіг кінця в Запоріжжі та Дніпрі. Нагадаємо, безкоштовний для акторів проєкт втілюється в життя за підтримки Українського культурного фонду. Коучі, серед яких акторка Лариса Яценко, режисер Роман Бровко та кастинг-директорка Ірма Царьова вже встигли побувати в Дніпрі та Запоріжжі. Далі на них чекають слухачі онлайн-лекцій у Львові та Одесі. VGL cinema вже спілкувався з акторкою Ларисою Яценко, яка пояснила свою мету та принципи роботи із «Новими обличчями». Що ж учасники інтенсиву роблять на зустрічах з режисером Романом Бровко, ми також дізналися з перших вуст.

01.09.2021
об 11:16

Новини

Експедиція за Київське море: Міжнародний проєкт «ШТТЛ»

Готуючись до подорожі, мандрівники розглядають мапу місць, які мають намір відвідати та відчути ногами. Ми ж, перед тим як вирушити на знімальний майданчик, розглядаємо презентацію проєкту. В око відразу впадає мапа локації, схематично вона схожа на знак нескінченності. Саме в ній щоразу, як глядачі по всьому світ у натискатимуть на play, існуватимуть герої фільму «ШТТЛ», на знімальний майданчик якого ми збираємось.

03.09.2021
об 10:48