Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

Холодний лід з італійським темпераментом-2: Корисні поради

08.04.2019
об 15:21

СЛАШ – хіт продажів у теплу пору року. Найпопулярніший освіжаючий десерт у Європі, який виготовляється з концентрованої суміші фруктових соків або сиропів. Це поєднання напою та ласощів у замороженому десерті на основі натурального фруктового екстракту. Крижаний фруктовий напій готується в спеціальному апараті, який безперервно змішує солодку крижану суміш, підтримуючи при цьому постійну температуру, близьку до точки замерзання.

Слаш, або, як його ще називають, граніта, – особливі ласощі родом із Сицилії. Асортимент розрізняється не лише смаком, але й текстурою – більш кристалічною або зовсім ніжною. Здебільшого це залежить від способів заморожування й особливостей апаратів, у яких готують граніту. Залежно від місцевості смаки й текстура граніти можуть змінюватися, проте рецептура, інгредієнти й подача продукту залишаються сталими.

 

Устаткування
Для того щоб готувати слаш і, що ще важливіше, забезпечити безперервне його приготування без додаткових витрат робочої сили, використовується спеціальне устаткування – гранітори.
Найкращим обладнанням для охолоджених десертів є італійські апарати CAB і GBG. Вони мають привабливий дизайн, зручні й прості в обслуговуванні. Окремі елементи машини легко знімаються без допомоги спеціальних інструментів. Завдяки компактним розмірам їх можна легко встановити на барній стойці або прилавку, до того ж, наповнені яскравими десертами, вони привертають увагу відвідувачів і забезпечують хорошу презентацію готовому продукту.
Визначальними характеристиками під час вибору устаткування є кількість і об'єм колб в апараті. Залежно від кількості колб в граніторі можна готувати один, два або три види слашу одночасно. Також варто звернути увагу на можливість перемикання режиму однієї з колб з приготування слашу на охолодження напоїв.

 

Інгредієнти й упаковка
Особливо важлим під час організації продажів слашу є вибір сировини й упаковки.
Успіх десерту залежить передусім від якості сиропу. Ми ретельно підбираємо виробників сиропів і пропонуємо продукцію світових лідерів у цій галузі, а також лінійку найбільш популярних смаків. Сиропи поставляються в спеціальній упаковці, якою зручно користуватися й транспортувати, з достатнім терміном зберігання.
У нашому асортименті європейські сиропи тринадцяти смаків: вишня, полуниця, мохіто, лісова ягода, апельсин, лайм, екзотик, кола, яблуко, грейпфрут, малібу, ківі–груша і манго–персик. Додаткова перевага – можливість поєднувати різні смаки й створювати унікальні коктейлі, навіть з додаванням алкогольної складової для дорослих кіноманів.


Упаковка так само має велике значення – високі прозорі склянки з трубочками й кришками різних кольорів. Завдяки особливій формі упаковки, десерт зберігається холодним тривалий час. Спеціальна склянка дозволяє подавати слаш 2-3 видів одночасно. Десерти декількох смаків у таких склянках не змішуються, а укладаються акуратними шарами. У такій упаковці заморожений десерт набуває оригінального вигляду й виділяється серед уже звичних холодних напоїв і морозива.

Слаш – незамінна пропозиція в літньому меню будь-якого закладу, особливо в парках, на пляжах, прогулянкових набережних та інших зонах відпочинку. Освіжаючий, смачний, яскравий – слаш продає себе сам!

Заморожений йогурт– найкорисніший десерт
Ще один літній хіт – заморожений йогурт. Він не лише смачний, але й корисний. Низькокалорійний, з набагато меншим вмістом жиру й цукру, ніж традиційне морозиво. Ніжність, легкість і свіжість – це відмітні риси замороженого йогурту. А якщо додати в нього свіжих ягід, фруктів, горіхів або злаків – десерт поза конкуренцією!

 

Сировина й устаткування
Основа десерту – молоко й високоякісні італійські компоненти одного з найкращих виробників Geldue. Йогурт виготовляється в спеціальному устаткуванні – фризерах SPIN EVO італійської компанії GBG. Це новий етап розвитку апаратів з приготування холодних кремів і м'якого морозива. Дозволяють готувати п'ять видів десерту: заморожений йогурт, м'яке морозиво, слаш, фруктове морозиво, охолоджені напої. Апарати мають високу продуктивність. Кришка-купол з підсвічуванням забезпечує яскраву презентацію готовому продукту.На додаток до оригінального дизайну таке устаткування забезпечує відмінну продуктивність і має унікальну систему контролю температури.

 

Упаковка
Ефектна й зручна подача – запорука високих продажів десертів. Креманки різного об’єму від італійської компанії PoloPlast забезпечують акуратну подачу й привабливий вигляд готовому десерту. За бажання така упаковка дозволяє реалізувати будь-яку гастрономічну фантазію за допомогою різних топінгів, посипок, фруктів і декоративних елементів.
Заморожений йогурт на 100 % відповідає бажанню споживачів ласувати корисними, низькокалорійними й при цьому дуже смачними десертами.

 

Надійна та зручна експлуатація устаткування
У цілому ця техніка надійна та зручна  в експлуатації, але для комфортної роботи необхідно уникати помилок й дотримуватися простих правил, щоб забезпечити  безперебійну роботу апаратів. Ми хочемо поділитися корисними порадами, які допоможуть зробити Вашу роботу найбільш комфортною.
Найчастіше поломки  відбуваються через порушення пропорцій приготування сумішей, вказаних на упаковках продукту або рекомендованих в інструкціях з експлуатації фризерів/граніторів.

1)  Якщо порушена пропорція розведення продукту у воді (молоці), при цьому спостерігається підвищена консистенція продукту або утворення льоду в чаші. Суміш, що загусла, призводить до ускладненого обертання шнека  й підвищеного навантаження на мотор-редуктор з подальшим передчасним виходом його з ладу. Утворення льоду в продукті призводить до заклинювання перемішувального шнека, що обертається, і його поломки, також можливе зрушення чаші відносно посадочних місць з поломкою їх елементів і утворенням тріщин чаші.

2)  Порушення герметичності чаші через передчасний знос робочих кромок ущільнювачів чаші, поршня крана видачі продукту, ущільнювального ковпачка шнека. Відбувається внаслідок недотримання вимог з обов'язкового змащення цих елементів під час складання фризера або граниітора після очищення, дезінфекції та миття.

3) Для продовження ресурсу безвідмовної роботи апарата необхідно звертати увагу на правильну його установку відносно іншого устаткування,  особливо того, яке виділяє велику кількість тепла або пару. Також не можна встановлювати його впритул до стін, вітрин, необхідно дотримуватися рекомендованого інструкцією проміжку не менше ніж 25 см з кожного боку, зокрема згори. Ці вимоги необхідно виконувати, інакше буде порушений рівень вентиляції й охолодження випарника охолоджувача й інших вузлів апарата, що позначиться на збільшенні часу охолодження продукту, при цьому апарат працюватиме в умовах підвищеного навантаження.

Повітря з підвищеною вологістю в приміщенні, а особливо устаткування, що під час роботи виділяє велику кількість пару, наприклад потужна кавова машина, встановлена поряд з фризером або гранітором, призводять до підвищеного рівня конденсату, що осідає на зовнішніх поверхнях чаші з подальшим обмерзанням товстим шаром льоду. І найважливіша умова комфортної роботи й задоволених клієнтів – тісна взаємодія  з надійним і компетентним партнером, таким як «Техніка Дніпро». Ми завжди і словом, і ділом підтримуємо й розвиваємо ваш бізнес.