Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

Статті

Статті

«Планета Кіно» у Дніпрі – це щось!

Новий кінотеатр мережі «Планета Кіно» відкрито в Дніпрі. У торговельному центрі Appolo на глядачів чекають 7 сучасних кінозалів та надзвичайний кіномаркет.

10.07.2020
об 13:18

Як епідемія коронавірусу повернула до життя автокінотеатри
Новини

Як епідемія коронавірусу повернула до життя автокінотеатри

6 червня 1933 року в місті Кемден (штат Нью-Йорк) відкрився перший у світі кінотеатр, у якому фільм можна було дивитися, не виходячи з автомобіля. Першим відвідувачам цього автокінотеатру був запропонований до перегляду фільм «Передбачлива дружина», який і залишився в історії світового кінематографу тільки завдяки цьому факту.

06.06.2020
об 16:49

Новини

Південна Корея: огляд касових зборів за останній вікенд травня

За показниками відвідуваності та зборів вікенд 29-31 травня став найкращим за місяць у кінопрокаті Південної Кореї. Щоправда, обидва показники зросли не суттєво – лише на 6 %, і це не дозволяє зробити висновок про істотне відновлення кінопрокату, за яким країна займає перше місце у світі.

04.06.2020
об 13:04

Новини

Підсумки вікенду в кінопрокаті Чехії, Словаччини та Норвегії

З початку травня відновили роботу кінотеатри Норвегії. Згодом відкрили кінозали в Чехії, а потім і в сусідній Словакії. Тож, яка ситуація у цих країнах з прокатом станом на передостанні вихідні травня?

02.06.2020
об 13:02

Південна Корея: касові збори за вік-енд 22 - 24 травня
Новини

Південна Корея: касові збори за вік-енд 22 - 24 травня

Незважаючи на те, що кінотеатри Південної Кореї відкрилися ще 29 квітня, глядачі майже не повернулися в кіно. І проблема не тільки в тому, що коронавірус відступив, але не здався. Великою проблемою є репертуар. Точніше, відсутність в ньому нових фільмів, що здатні зацікавити велику кількість глядачів. За вік-енд з 22 по 24 травня кінотеатрам вдалося продати 179 тисяч квитків. Це на 93% менше, ніж було в аналогічні вихідні рік тому. Тобто, в кіно прийшло всього 7% глядачів у порівнянні з минулорічним показником.

28.05.2020
об 19:35

Статті

Попкорн від «Техніка Дніпро»: міфи та реальність.

Ми живемо в цікавий час глобалізації й стирання меж між державами, націями, культурами й навіть релігіями. Це час технічного прогресу, коли завдяки легкому подоланню відстаней і відсутності інформаційних бар'єрів обмін знаннями, досвідом, традиціями відбувається настільки швидко й глибоко, що здається, ніби ми завжди знали все про далекі країни й дивовижні культури інших народів.

25.12.2019
об 14:31

Статті

Міфи та реальність лазерних технологій

Твердотільні джерела світла (Solid State Light Source, SSL), або лазери, стали стандартом у технології проєкторів. За прогнозами спеціалістів, до кінця 2020 року майже 70 % усіх без винятку проєкторів на ринку будуть використовувати лазерні джерела світла. І якщо у галузях освіти, бізнесу, професійного застосування ця тенденція загалом підтверджується, то в кінобізнесі власники кінотеатрів переважно зволікають з використанням нової технології. Однією з причин таких вагань вважаються поширені міфи щодо нової технології, а отже, настав час розвінчати деякі з них!

18.12.2019
об 13:37

Статті

Дніпро, попкорн, кіно. Як американський попкорн Vogel завоював консешн-ринок України

Глядачі до кінотеатрів приходять різні: хтось віддає перевагу драмам, хтось комедіям, хтось бойовикам. Але більшість з них об'єднує попкорн, який супроводжує перегляд фільмів. Ця американська традиція вже міцно ввійшла в українське життя, а присмак повітряної кукурудзи невід’ємно переплітається з враженням від фільму: в ідеалі якість того й іншого має бути найвищою.

15.09.2019
об 16:52