Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

Кінотеатрам Німеччини дозволять працювати

08.05.2020
об 14:24
Кінотеатрам Німеччини дозволять працювати.

Відновлення роботи кінотеатрів йтиме поступово. Першим на такий крок пішов регіон Північний Рейн-Вестфалія – один з найбільших регіонів Німеччини.

Влада прописала правила, за яких це стане можливим, включають зокрема збереження соціальної відстані між відвідовачами у 1,5 метри. Такі ж вимоги до барів при кінотеатрах і в зоні лобі.

Регіон дозволить кінотеатрам відкритися лише з дотриманням строгих санітарних норм. Правила, написані владою федеративної землі, вимагають обов'язкового дотримання мінімального соціального відстані між відвідувачами в 1,5 метра, що приблизно еквівалентно двом-трьом крісел в кінозалі. Майданчики також будуть зобов'язані дотримуватися правил щодо забезпечення соціальної дистанції між відвідувачами в зонах лобі і кінобар.

Через пандемічну кризу, німецькі кінотеатри втратили близько $ 200 млн і таке послаблення карантину сприймається позитивно. Очікується, що поступово і інші землі будуть виходити із карантину, але ніхто не може спрогнозувати, як надовго цей процес затягнеться.

Також наприкінці травня, а саме 29 числа, збирається дозволити громадянам відвідувати кіно країна з одним з найжорсткіших карантинів – Іспанія.

Норвегія відкрила свої кінотеатри з 7 травня, з 11 збирається відкрити Чехія, наприкінці червня або на початку липня – Великобританія, а Ірландія – в серпні. Міжнародний союз кинотеатрів (UNIC) планує розпочати відкриття кінотеатрів в липні. На сьогодняшній день в працюючих кінотеатрів в Європі лише 2%.

Джерело: THR

Читайте також:

Новини

З 1 травня відкрито кінотеатри Техасу

Кінотеатри американського штату Техас отримали дозвіл на відновлення роботи з 1 травня. Однак усі великі кіномережі країни, що працюють у регіоні, відкриватися відмовилися. Роботу вирішили розпочати лише місцеві кіномережі EVO Entertainment і Santikos Theatres.

05.05.2020
об 16:06

В Ірландії кінотеатри відновлять роботу з 10 серпня
Новини

В Ірландії кінотеатри відновлять роботу з 10 серпня

В Ірландії збираються поетапно виходити з карантину по Covid-19. З 10 серпня передбачається відкриття кінотеатрів. Обов'язковою умовою для такого кроку буде дотримання принципів соціального дистанціювання.

06.05.2020
об 20:18

Австралійський кінотеатри планують розпочати роботу до середини липня
Новини

Австралійський кінотеатри планують розпочати роботу до середини липня

Австралійська національна асоціація власників кінотеатрів зробила заяву, у якій повідомила, що остаточний запуск прокату на всіх місцевих майданчиках планують завершити до середини липня цього року.

07.05.2020
об 13:11

З 11 травня в Україні послаблять карантин і дозволять знімати відео та кіно
Новини

З 11 травня в Україні послаблять карантин і дозволять знімати відео та кіно

Уряд України прийняв рішення про послаблення карантину з 11 травня і дозволив суб’єктам господарювання, пов’язаним з виробництвом аудіовізуальних творів, виконувати свою роботу. Але при цьому ввів деякі обмеження.

08.05.2020
об 10:00