Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

В Ірландії кінотеатри відновлять роботу з 10 серпня

06.05.2020
об 20:18
В Ірландії кінотеатри відновлять роботу з 10 серпня

В Ірландії збираються поетапно виходити з карантину по Covid-19. З 10 серпня передбачається відкриття кінотеатрів. Обов'язковою умовою для такого кроку буде дотримання принципів соціального дистанціювання.

Ірландський уряд розробив програму виходу з карантину, яка стартує 18 травня й буде проходити з обов'язковим тритижневим інтервалом між етапами для закріплення результатів. Першими повернуться до роботи окремі торгові точки й працівники, які виконують роботи на відкритому повітрі. А, наприклад, культурні заклади, як то музеї та галереї, планується відкрити 20 липня.

Джерело: screendaily.

Читайте також:

​​​​​​​Китайська влада повідомила, коли перезапустять кінопрокат
Новини

​​​​​​​Китайська влада повідомила, коли перезапустять кінопрокат

​​​​​​​Кінотеатри по всій країні почнуть відчинятися на початку червня

02.05.2020
об 10:23

Новини

В Італії частково відновлюють кіновиробництво на особливих умовах

Уже з 4 травня в італійському регіоні Лаціо (Рим), який є центром індустрії розваг, відновлюється виробництво фільмів і телевізійних програм. Щоб убезпечити знімальний процес, італійські профспілки ANICA, APA і EPA запровадили низку обов’язкових правил. Зокрема, усі актори й члени групи повинні пройти тести на коронавірус. Також на майданчику будуть постійно контролювати температуру тіла учасників зйомок, а вся знімальна команда повинна носити маски, коли перебуває за кадром. Крім того, усі учасники процесу мають дотримуватися дистанції.

05.05.2020
об 11:15

Новини

З 1 травня відкрито кінотеатри Техасу

Кінотеатри американського штату Техас отримали дозвіл на відновлення роботи з 1 травня. Однак усі великі кіномережі країни, що працюють у регіоні, відкриватися відмовилися. Роботу вирішили розпочати лише місцеві кіномережі EVO Entertainment і Santikos Theatres.

05.05.2020
об 16:06