Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

Український бокс-офіс: Збори кінотеатрів впали за тиждень на 40 %

07.04.2021
об 16:41

З посиленням карантинних заходів в Україні, закономірно знижується кількість відвідувачів українських кінотеатрів. Перший вікенд квітня «засмутив» українських кінопрокатників падінням зборів на 40 % - українські кінотеатри змогли зібрати всього 4,8 млн гривень, що є найгіршим показником з кінця 2020 року.

Безперечним лідером українського прокату залишається американо-японський фантастичний бойовик режисера Адама Вінгарда «Ґодзілла проти Конга». Цей масштабний фільм про протиборство двох найзнаменитіших титанов світового кінематографа  зібрав минулого тижня 2,47 млн гривень, довівши загальний рахунок зароблених в Україні грошей до 9,59 млн гривень.

 

 

Друге місце займає динамічний голлівудський бойовик «Ніхто» режисера Іллі Найшуллера, який протягом тижня зібрав 695 тисяч гривень. Всього ж за вісімнадцять днів прокату загальна каса цього фільму в Україні становить 7,3 млн гривень.

 

 

Трійку лідерів цього тижня замикає мультфільм «Рая та останній дракон», що зібрав 542 тисяч гривень. Всього ж цей анімаційний фільм студії Walt Disney Animation Studios заробив за п'ять тижнів прокату в Україні 29,02 млн гривень.

 

 

На четвертому місці утримався драматичний фільм режисера Домініка Кука «Код: Залізна кора», що розповідає історію британського бізнесмена Гревілла Вінна, який допоміг ЦРУ здобути секрети радянської ядерної програми. Третій вікенд прокату приніс стрічці 346 тисяч гривень. Всього ж за час прокату в Україні фільм зібрав 3,06 млн гривень.

 

 

Продовжує свою успішну прокатну історію й сімейна картина «Том і Джеррі», якій дісталося п'яте місце. У шостий вікенд свого прокату в Україні ця стрічка, що поєднує ігрове кіно та анімацію, зібрала 297 тисяч гривень. Всього ж за тридцять дев'ять днів прокату в Україні на рахунку цього фільму 31,93 млн гривень.

 

 

Джерело: kinobusiness.com

 

Читайте також:

Новини

Український бокс-офіс: «Скажене весілля 3» тримається в лідерах кіночарту

Перші весняні вихідні принесли вітчизняному кінопрокату 26,3 млн гривень. Серед стрічок найбільшим попитом користувалися стрічки для всієї сім’ї, а також глядачі цікавляться новим українським кіно. Комедія «Нереальний КОПець» змогла дебютувати в п’ятірці лідерів, а «Скажене весілля 3» лишилося на верхівці топу глядацьких вподобань.

10.03.2021
об 18:20

Новини

Український бокс-офіс: Трійка лідерів лишилася непохитною

Збори українського кінопрокату другого вікенду березня, виявилися слабшими, ніж в аналогічний період попереднього тижня. Упродовж чотирьох днів: 11.03 – 14.03, український бокс-офіс впав на 29 % і справа не тільки у прем’єрах, які ледь потрапили до першої п’ятірки кіночарту, а й в тому, що в червоних зонах почали призупиняти роботу кінотеатрів. Наразі кількість регіонів з найвищим показником хворих на COVID-19 лишилася не змінною. З початку березня їх чотири: Житомирська, Івано-Франківська, Чернівецька та Закарпатська області. Станом на сьогодні, 17 березня, ще 16 регіонів знаходяться в помаранчевій зоні й кожна з них у будь-який момент може опинитися у червоній. Ми бажаємо співвітчизникам здоров’я та переходимо до глядацького рейтингу кіно.

17.03.2021
об 14:19

Новини

Український бокс-офіс: Третій весняний вікенд показав очікувано низьку касу

Погіршення епідеміологічної ситуації в Україні далося в знаки. Національний бокс-офіс впав через закриття кінотеатрів у восьми регіонах, зокрема, в Києві. Таким чином сумарна виручка за 18 – 21 березня досягла лише 9,61 млн гривень, що в половину менше, ніж на минулому тижні в аналогічний період.

23.03.2021
об 15:25

Новини

Український бокс-офіс: Останній вікенд березня

25 – 28 березня в Україні працювало приблизно половина кінозалів. Пов’язано це з тим, що в областях, які потрапили до червоної зони зачинені кінотеатри та інші місця дозвілля. Оскільки більшість прем’єр дистриб’ютори вирішили відкласти 73 % від загального доходу припали на реліз блокбастера «Ґодзілла проти Конга».

31.03.2021
об 11:52

Новини

Український бокс-офіс: Збори кінотеатрів впали за тиждень на 40 %

З посиленням карантинних заходів в Україні, закономірно знижується кількість відвідувачів українських кінотеатрів. Перший вікенд квітня «засмутив» українських кінопрокатників падінням зборів на 40 % - українські кінотеатри змогли зібрати всього 4,8 млн гривень, що є найгіршим показником з кінця 2020 року.

07.04.2021
об 16:41