Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

Український бокс-офіс: Загальна каса зросла втричі

06.05.2021
об 16:52

Святковий вікенд, 29 квітня – 2 травня, в національному кінопрокаті пожвавив кінобізнес. По-перше, відкрилися кінотеатри в Києві, Львові, Одесі,. По-друге, вперше за довгий час кінотеатральний репертуар суттєво урізноманітнився. В-третіх, велика кількість вільного часу на свята сприяла відвіданню знову працюючих екранів. Отже, вихід великих міст з червоних зон і більш різноманітне оновлення репертуарного плану сприяли збільшенню доходу від прокату фільмів майже втричі. Так, в останні дні квітня та перші дні травня український прокат зібрав 5,6 млн гривень. Нагадаємо, у попередній вікенд каса не дотягнула до 2 млн гривент, склавши лише 1,9 млн гривень.

 

Беззаперечним лідером кіночарту став фантастичний бойовик «Мортал Комбат». Прем’єрний вікенд ознаменувався для стрічки касою у 2,63 млн гривень.

 

 

На другій сходинці лідер кіночартів попередніх вікендів – «Ґодзілла проти Конга». Збори цього фільму від студії Warner Bros. зросли на 58 % у порівнянні з попереднім вікендом. Так, блокбастер заробив 1,04 млн гривень, а загальна каса шістьох тижнів прокату в Україні складає 14,55 млн гривень.

 

 

Третє місце в рейтингу глядацьких вподобань в іспанського трилера «Геніальне пограбування». Дебютний вікенд приніс фільму 557 тисяч гривень.

 

 

Четверте місце і плюс 20 % до результатів попереднього вікенду зміг заробити бойовик «Ніхто». Його дохід 437 тисяч гривень за чотири дні, а сім тижнів прокату в Україні принесли фільму 9,52 млн гривень.

 

 

Замикає п’ятірку лідерів ще один реліз – фантастична стрічка «Дорога хаосу». Її здобуток – 244 тисячі гривень.

 

 

Шостий щабель рейтингу в британського трилера «Код: Залізна кора». Дохід фільму за вікенд склав 231 тисячу гривень. Загальна каса за сім тижнів українського прокату – 4,13 млн гривень.

 

 

На сьомому місці ще одна прем’єра тижня – драма із Джонні Деппом у головній ролі «Мінамата». Дебютний вікенд приніс стрічці 220 тисяч гривень.

 

 

Втратила свої лідерські позиції анімація «Рая та останній дракон». Передсвяткові та святкові дні принесли мультику лише 136 тисяч гривень. Всього в активі стрічки 30,21 млн гривень.

 

 

Решта фільмів, що знаходяться в прокаті та про які дистриб’ютор надає дані, не змогли перетнути межу в 100 тисяч гривень.

 

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Новини

Український бокс-офіс: Трійка лідерів лишилася непохитною

Збори українського кінопрокату другого вікенду березня, виявилися слабшими, ніж в аналогічний період попереднього тижня. Упродовж чотирьох днів: 11.03 – 14.03, український бокс-офіс впав на 29 % і справа не тільки у прем’єрах, які ледь потрапили до першої п’ятірки кіночарту, а й в тому, що в червоних зонах почали призупиняти роботу кінотеатрів. Наразі кількість регіонів з найвищим показником хворих на COVID-19 лишилася не змінною. З початку березня їх чотири: Житомирська, Івано-Франківська, Чернівецька та Закарпатська області. Станом на сьогодні, 17 березня, ще 16 регіонів знаходяться в помаранчевій зоні й кожна з них у будь-який момент може опинитися у червоній. Ми бажаємо співвітчизникам здоров’я та переходимо до глядацького рейтингу кіно.

17.03.2021
об 14:19

Новини

Український бокс-офіс: Останній вікенд березня

25 – 28 березня в Україні працювало приблизно половина кінозалів. Пов’язано це з тим, що в областях, які потрапили до червоної зони зачинені кінотеатри та інші місця дозвілля. Оскільки більшість прем’єр дистриб’ютори вирішили відкласти 73 % від загального доходу припали на реліз блокбастера «Ґодзілла проти Конга».

31.03.2021
об 11:52

Новини

Український бокс-офіс: Збори кінотеатрів впали за тиждень на 40 %

З посиленням карантинних заходів в Україні, закономірно знижується кількість відвідувачів українських кінотеатрів. Перший вікенд квітня «засмутив» українських кінопрокатників падінням зборів на 40 % - українські кінотеатри змогли зібрати всього 4,8 млн гривень, що є найгіршим показником з кінця 2020 року.

07.04.2021
об 16:41

Новини

Український бокс-офіс: низька каса та незмінний лідер рейтингу глядачів

Через карантинні обмеження вже декілька тижнів поспіль кінотеатри працюють не по всій країні. Зали з великими екранами, які мають змогу працювати, заповнені на половину, а відвідують їх не надто багато глядачів, тож кінобізнес продовжує зазнавати збитків.

16.04.2021
об 11:56

Новини

Український бокс-офіс: Вікенд 22 – 25 квітня виявився найневтішнішим

Із самого початку карантинних обмежень четвертий квітневий вікенд 2021 року став найгіршим за часів пандемії. Внаслідок кольорового зонування за рівнем небезпеки кількість працюючих кінотеатрів значно скоротилась, що призвело до досить обмеженого репертуару залів з великими репертуарами. Так, бокс-офіс попереднього вікенду навіть не досяг позначки 2 мільйони гривень.

28.04.2021
об 15:52