Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

Український бокс-офіс: Вікенд 6 – 9 травня збільшив дохід від прокату вдвічі

12.05.2021
об 17:38

Українці пережили другий поспіль святковий вікенд. Великі міста вийшли з червоних зон і майже всі кінотеатри працювали, тож сумарний здобуток фільмів у прокаті збільшився й склав 11,5 млн гривень. Нагадаємо, попередній аналогічний період на минулому тижні приніс лише 5,6 млн гривень.

Фантастичний бойовик «Мортал Комбат» зміг зберегти свої лідируючи позиції в прокаті. Найчастіше глядачі купували квитки саме на цей фільм і врешті сумарний дохід по Україні склав 3,33 млн гривень. За 11 днів прокату екранізація популярної серії відеоігор заробила 8,6 млн гривень.

На другому місці розташувалася прем’єра тижня «Ті, хто бажає мені смерті». Дебютні дні принесли трилеру 3,27 млн гривень.

В трійці лідерів також опинився фантастичний екшн «Ґодзілла проти Конга». Блокбастер за чотири дні додав до свого рахунку ще 1,83 млн гривень. всього за сім тижнів українського прокату фільм заробив 17,82 млн гривень.

 

 

На четвертому місці опинився іспанський трилер «Геніальне пограбування», який записав на свій рахунок 768 тисяч гривень. Впродовж 11 днів прокату стрічці вдалося заробити  2,13 млн гривень.

 

 

П’яте місце в рейтингу глядацьких симпатій в бойовика «Ніхто». У другий святковий вікенд він заробив 669 тисяч гривень. За вісім тижнів українського прокату загальний дохід фільму   дорівнює 10,82 млн гривень.

 

 

Шостий рядок кіночарту в космічної фантастичної стрічки ««Покоління Вояджер». Дебютні дні прокату принесли фільму Ніла Берґєра 662 тисячі гривень.

 

 

Сьоме місце посів трилер «Код: Залізна кора», дохід якого у святковий вікенд склав тільки 268 тисяч гривень. Всього за вісім тижнів прокату фільм заробив 4,73 млн гривень.

 

 

Восьмим у рейтингу глядацьких симпатій знову стала анімація «Рая та останній дракон», яка змогла додати до загальної каси лише 221 тисячу гривень. За десять тижнів українського прокату мультфільм зібрав касу в 30,78 млн гривень.

 

 

На передостанньому місці опинилася фантастична стрічка «Дорога хаосу», яка у свій другий вікенд заробила 196 тисяч гривень. Загальний бокс-офіс за 11 днів складає 791 тисячу гривень.

 

 

ТОП-10 глядацьких вподобань у кінотеатральному прокаті замикає драма «Мінамата» зі здобутком 168 тисяч гривень. Всього за 11 днів українського прокату фільм із Джонні Деппом у головній ролі має 695 тисяч гривень.

 

 

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Новини

Бокс-офіс США: 8,6 млн доларів у свій перший вікенд заробила анімація «Рая та останній дракон»

В п’ятницю, 5 березня, у Нью-Йорку після майже року законсервованого стану відкрилися кінотеатри. Перші відвідувачі надали перевагу мультфільму від студії Disney «Рая та останній дракон», який очолив загальний американський кіночарт.

09.03.2021
об 17:19

Новини

Український бокс-офіс: Вікенд 22 – 25 квітня виявився найневтішнішим

Із самого початку карантинних обмежень четвертий квітневий вікенд 2021 року став найгіршим за часів пандемії. Внаслідок кольорового зонування за рівнем небезпеки кількість працюючих кінотеатрів значно скоротилась, що призвело до досить обмеженого репертуару залів з великими репертуарами. Так, бокс-офіс попереднього вікенду навіть не досяг позначки 2 мільйони гривень.

28.04.2021
об 15:52

Новини

Український бокс-офіс: Загальна каса зросла втричі

Святковий вікенд, 29 квітня – 2 травня, в національному кінопрокаті пожвавив кінобізнес. По-перше, відкрилися кінотеатри в Києві, Львові, Одесі,. По-друге, вперше за довгий час кінотеатральний репертуар суттєво урізноманітнився. В-третіх, велика кількість вільного часу на свята сприяла відвіданню знову працюючих екранів. Отже, вихід великих міст з червоних зон і більш різноманітне оновлення репертуарного плану сприяли збільшенню доходу від прокату фільмів майже втричі. Так, в останні дні квітня та перші дні травня український прокат зібрав 5,6 млн гривень. Нагадаємо, у попередній вікенд каса не дотягнула до 2 млн гривент, склавши лише 1,9 млн гривень.

06.05.2021
об 16:52

Новини

Український бокс-офіс: Вікенд 6 – 9 травня збільшив дохід від прокату вдвічі

Українці пережили другий поспіль святковий вікенд. Великі міста вийшли з червоних зон і майже всі кінотеатри працювали, тож сумарний здобуток фільмів у прокаті збільшився й склав 11,5 млн гривень. Нагадаємо, попередній аналогічний період на минулому тижні приніс лише 5,6 млн гривень.

12.05.2021
об 17:38