Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

Український бокс-офіс: «Суперінтелект» обійшов всі стрічки в прокаті

02.12.2020
об 11:34

Третій скорочений вікенд добіг кінця з результатом 2,87 млн гривень, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року складає лише 6 % прибутку. Наступні вікенди будуть повні, але скільки їх попереду? Адже, скоріше за все, новорічні свята для кінотеатрів втрачені. Наразі в Офісі президента та Кабінеті міністрів продовжують вести перемовини щодо повного локдауну під час різдвяних днів. Однак точних дат нині ще не називали.

В рейтингу глядацьких переглядів лідерські позиції в останній вікенд осені займає прем’єра – комедійний бойовик «Суперінтелект». Фільм з Меліссою Маккарті в головній ролі зміг зібрати за два дні 830 тисяч гривень в 216 кінозалах.

 

Другу позицію теж посів дебют тижня – наукова фантастична драма «Межа часу». Її здобуток складає 602 тисячі гривень. Таких результатів фільму з елементами жахів вдалося досягти за умов трансляції в 185 кінозалах.

 

Традиційно трете місце посіла стрічка Поттеріани. «Гаррі Поттер і Кубок вогню» показували лише в 14 кінозалах і за два дні фільму вдалося зробити 280 тисяч гривень.

 

На четвертому місці глядацьких симпатій теж опинилася прем’єра тижня – кримінальна драма «Дрімленд», яку показували в 134 кінозалах. За два дні прокату стрічка зібрала 199 тисяч гривень.

 

Аж на п’яте місце спустився лідер минулого тижня – комедійний фільм жахів «Химери». В свій третій вікенд йому вдалося заробити лише 195 тисяч гривень, а сумарний бокс-офіс за результатами 18 днів складає 3,11 млн гривень.

 

На шостому місці кіночарту шведський трилер «Лінія горизонту» з результатом 152 тисячі гривень за скорочений вікенд, а сумарний здобуток за 11 днів складає 941 тисяч гривень.

 

Сьоме місце посідає французька сімейна комедія «Не всі вдома». Її здобуток за два дні 141 тисяча гривень, а сумарні збори за 11 днів досягли лише 658 тисячі гривень. І це останній фільм з результатом понад 100 тисяч гривень за вікенд.

 

Джерело: kinobusiness.com

 

 

Читайте також:

Новини

Частину бокс-офісу «Номерів» спрямують на благодійність

10 % з кожного проданого квитка спрямовуватимуть на підтримку дітей кримських політв’язнів. Кошти перераховуватимуть громадському руху «Кримська Солідарність», створено як неформальну правозахисну організацію для захисту жертв політичних репресій.

17.11.2020
об 16:19

Статті

Український бокс-офіс за вікенд 12 -15 листопада встановив антирекорд

Як і попереджали власники кінотеатрів, вихідні в суботу та неділю призвели до ще більших фінансових втрат. Так, у минулий вікенд загальна сума зборів складає трохи більше 2 млн гривень.

18.11.2020
об 13:18

Новини

Український бокс-офіс жовтня: «Відьми» спонукали глядачів повернутися до кінотеатрів

Скільки разів ви осіклися за останні 5 днів, пропонуючи зустрітися на вихідних у кіно чи давши пораду обрати кіносеанс у суботу замість п’ятниці? Вчергове розмірковуючи про наслідки карантину вихідного дня, наші колеги з Media Business Reports підготували аналітичну статтю щодо загального жовтневого бокс-офісу українських кінотеатрів. Тож, які підсумки попереднього місяця, як наші співвітчизники реагують на національні фільми, що з’являються в прокаті, та котра з прем’єр врятувала місяць, в якому частка прибутків з вікенда в вікенд зменшувалася?

20.11.2020
об 15:29

Новини

Український бокс-офіс: Глядач надав перевагу фільму жахів

Другий вікенд карантину вихідного дня пройшов трохи краще, ніж перший. В період з 19 – 22 листопада кінотеатри зібрали 2,5 млн грн. Нагадаємо, минулого тижня сума бокс-офісу за вікенд ледь досягла позначки 2 млн грн. Отже, сумарний прибуток тримається на рівні 5 – 7 % від показників річної давнини в аналогічний період.

25.11.2020
об 11:29