Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

Український бокс-офіс: Суми скромні, але кращі, ніж у попередні вікенди

09.12.2020
об 14:16

Добіг кінця перший вікенд після карантину вихідного дня, як і очікувалося, він показав кращі результати. Однак загальна сума прибутків кінотеатрів у порівнянні з аналогічним періодом у попередньому році склала лише 20 %.

Лідируючи позиції зміг зберегти комедійний бойовик «Суперінтелект». Здобутки фільму зросли більш ніж в два рази й склали 1,75 млн гривень. в прокаті стрічка знаходиться другий тиждень поспіль, тож загальний бокс-офіс за результатами 11 днів складає 3,37 млн гривень.

 

Ще одному фільму теж вдалося зберегти свої позиції в рейтингу глядацьких симпатій і він, як і на минулому тижні знаходиться на другому місці – «Межа часу». За повний вікенд фантастична драма зібрала 1,3 млн гривень, а загальний здобуток 11 днів складає 2,38 млн гривень.

 

Замикає трійку лідерів дебют вікенду – «Дублерка». Стрічка з подвійною роллю Дрю Беррімор у прем’єрний вікенд заробила 926 тисяч гривень. Зазначимо, українська прем'єра відбулася на тиждень раніше, ніж американська.

 

На четвертому місці кіночарту опинилася сімейна комедія «Не всі вдома». Французький ремейк аргентинського хіта за вікенд додав до свого загального рахунку 335 тисяч гривень. за три тижні прокату фільм зароби всього 1,11 млн гривень.

 

П'яте місце посіла чергова серія Поттеріани. Кінострічка «Гаррі Поттер і орден Фенікса». За вікенд повторного прокату, демонструючись лише у 7 залах, стрічка заробила 326 тисяч гривень.

 

Шосте місце кіночарту за рейтингом глядацьких вподобань посідає фільм студії Warner Bros. «Відьми». За цей вікенд йому вдалося зібрати 288 тисяч гривень. За шість тижнів українського прокату робота Роберта Земекіса зібрала 12,91 млн гривень.

 

На сьоме місце глядацькі вподобання привели українську документальну стрічку «ЮКІ». Проєкт режисера Володимира Мули зміг заробити 239 тисяч гривень.

 

Зазначимо, ще одна українська прем’єра тижня «Мати апостолів» режисера Зази Буадзе змогла посісти в рейтингу глядацьких симпатій лише 16 місце зі здобутком 131 тисяча гривень.

 

Джерело: kinobusiness.com

 

Читайте також:

Новини

Частину бокс-офісу «Номерів» спрямують на благодійність

10 % з кожного проданого квитка спрямовуватимуть на підтримку дітей кримських політв’язнів. Кошти перераховуватимуть громадському руху «Кримська Солідарність», створено як неформальну правозахисну організацію для захисту жертв політичних репресій.

17.11.2020
об 16:19

Статті

Український бокс-офіс за вікенд 12 -15 листопада встановив антирекорд

Як і попереджали власники кінотеатрів, вихідні в суботу та неділю призвели до ще більших фінансових втрат. Так, у минулий вікенд загальна сума зборів складає трохи більше 2 млн гривень.

18.11.2020
об 13:18

Новини

Український бокс-офіс жовтня: «Відьми» спонукали глядачів повернутися до кінотеатрів

Скільки разів ви осіклися за останні 5 днів, пропонуючи зустрітися на вихідних у кіно чи давши пораду обрати кіносеанс у суботу замість п’ятниці? Вчергове розмірковуючи про наслідки карантину вихідного дня, наші колеги з Media Business Reports підготували аналітичну статтю щодо загального жовтневого бокс-офісу українських кінотеатрів. Тож, які підсумки попереднього місяця, як наші співвітчизники реагують на національні фільми, що з’являються в прокаті, та котра з прем’єр врятувала місяць, в якому частка прибутків з вікенда в вікенд зменшувалася?

20.11.2020
об 15:29

Новини

Український бокс-офіс: Глядач надав перевагу фільму жахів

Другий вікенд карантину вихідного дня пройшов трохи краще, ніж перший. В період з 19 – 22 листопада кінотеатри зібрали 2,5 млн грн. Нагадаємо, минулого тижня сума бокс-офісу за вікенд ледь досягла позначки 2 млн грн. Отже, сумарний прибуток тримається на рівні 5 – 7 % від показників річної давнини в аналогічний період.

25.11.2020
об 11:29

Новини

Український бокс-офіс: «Суперінтелект» обійшов всі стрічки в прокаті

Третій скорочений вікенд добіг кінця з результатом 2,87 млн гривень, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року складає лише 6 % прибутку. Наступні вікенди будуть повні, але скільки їх попереду? Адже, скоріше за все, новорічні свята для кінотеатрів втрачені. Наразі в Офісі президента та Кабінеті міністрів продовжують вести перемовини щодо повного локдауну під час різдвяних днів. Однак точних дат нині ще не називали.

02.12.2020
об 11:34