Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

Sony Corporation відзвітувала про прибутки й окреслила перспективи

15.05.2020
об 19:39
Sony Corporation відзвітувала про прибутки й окреслила перспективи

Керівники Sony Corporation відзвітували про повний прибуток конгломерату за фінансовий рік. Звіт стосується періоду до початку пандемії коронавірусу й уведення карантину, який призвів до закриття кінотеатрів і зупинки знімального процесу. Студія не змогла випустити частину своїх релізів у кінотеатрах і перенесла їх на 2021 рік. Графіки виробництва нових фільмів і серіалів затримуються. Це значно вплине на прибуток у найближчі місяці.

Операційний прибуток підрозділу Sony з кінематографії та телебачення – Sony Pictures Entertainment – склав $628 млн порівняно з $489 млн роком раніше. Водночас річний прибуток Sony Corp. знизився на 36 % – до $5,34 млрд.

Збільшення виручки із $8,87 млрд минулого року до $9,32 млрд цьогоріч «насамперед пов'язано зі зростанням світових кінотеатральних доходів», зокрема з високими показниками стрічок «Людина-павук: Далеко від дому» ($1,31 млрд у світі), «Джуманджі: Наступний рівень» ($797 млн) та «Погані хлопці назавжди» ($419 млн).

Також цьому зростанню сприяли більш високі доходи від ліцензування телевізійних програм, хоча це збільшення було частково компенсовано зниженням продажів для Media Networks, головним чином через вплив аналізу портфеля каналів, який був проведений попереднього фінансового року. Якщо виключити одноразові витрати, прибуток у підрозділі Pictures мав становити $784 млн.

У Sony заявили, що зі скасуванням карантину відновлять кінотеатральні операції, але глядачів треба буде якийсь час знову залучати в кінотеатри.

Фото: luxfon

Читайте також:

Визначено, як будуть розподіляти гроші на підтримку кінематографії
Новини

Визначено, як будуть розподіляти гроші на підтримку кінематографії

Асигнування загального фонду бюджетної програми «Державна підтримка кінематографії» скорочено майже у два рази – з 750 до 450 млн грн. Тому виникла необхідність визначитись, як же по-новому розподілити те, що залишилося.

09.05.2020
об 13:56

Новини

Вражаючі результати марафону «Ти не один» – зібрано понад 2 млн грн

Понад 2 мільйони гривень зібрали під час благодійного марафону «Ти не один» на телеканалі «1+1» на допомогу лікарям, які рятують життя хворим на COVID-19.

14.05.2020
об 14:30

$2,5 мільйони – відповідь Кіноакадемії світовій пандемії
Новини

$2,5 мільйони – відповідь Кіноакадемії світовій пандемії

Глобальна криза, що боляче зачепила світовий кінематограф, поки що не вщухає. І тому Академія кінематографічних мистецтв і наук вважає за необхідне підтримати кінематографічну спільноту й оголосила про отримання грантів FilmCraft і FilmWatch на 2020 рік. Загалом $2,5 було виділено 96 організаціям, включаючи одержувачів додаткових грантів, оголошених у минулому місяці у відповідь на пандемію COVID-19. Розмір грантів варіюється від 5000 до 200 000 доларів.

15.05.2020
об 16:19