Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

Незабаром дивитися прем’єри фільмів можна буде в домашніх кінотеатрах

16.10.2020
об 15:35

За допомогою ІР-мережі кінотеатри передаватимуть зображення у форматі 8К на домашній екран глядача. Це дозволить дивитися прем’єри вчасно, а для власників кіномереж це означає збільшення аудиторії та прибутків. У такий спосіб дивитися релізи зможуть мешканці США та країн ЄС.

 

Компанія Christie повідомила, що наприкінці вересня цього року отримала патент США на технологію, яка дозволяє кіномережам транслювати стрічки з кінозалу одразу на домашні екрани. Ця технологія дозволить прокатникам розширити аудиторію та стати більш захищеними в період надзвичайний бізнесових ситуацій, на кшталт нинішньої пандемії, коли з огляду безпеки мешканців представники місцевих урядів країн обмежують або і взагалі припиняють роботу кінозалів.

Запатентована технологія – це спеціальна програма та пакет інтегрованих медіаблоків, що дозволяє через ІР-мережі передавати контент з кінозалу одразу на монітор глядача.

 

 

«Кінопрокатники по всьому світу докладають надзвичайно багато зусиль, аби повернути глядачів у зал. Сподіваємося, що згодом все ж таки люди ходитимуть дивитися кіно на широкому екрані. При цьому ми прекрасно розуміємо, з якими складностями стикаються кінопрокатники. Проте наша технологія дозволяє їм забезпечити надійну передачу кращих фільмів на своїх умовах і створити додаткове джерело доходів під час нинішнього непростого часу. Ми постійно шукаємо нові можливості покращити враження глядачів від перегляду кіно і підтримати власників кінотеатрів. Запатентоване рішення дозволить навіть вдома мати можливість переглядати найкращий контент, а кінопрокатникам – самостійно вирішувати, коли та за якою ціною давати до нього доступ», - зазначив виконавчий віце-президент підрозділу Cinema Christie БРАЙЯН КЛЕЙПУЛ.

 

Запатентована система дозволяє передавати контент по мережі та підтримувати найрізноманітніші налаштування передачі – від стислих потоків  Н265 зі швидкістю 4 Мб/с до зображення у форматі 8К з частотою 120Гц і швидкістю 100 Гб/с.

Нині дія патенту розповсюджується на територіях країн ЄС, стосовно інших регіонів – заява ще розглядається.

 

Джерело: Christie

Читайте також:

Новини

Одна з країн ЄС знову закрила кінозали на карантин

Одна з перших європейських країн, яка після весняної хвилі Covid-19 швидко відкрила кінозали, нині знову зачиняє їх.

13.10.2020
об 17:51

Новини

Український бокс-офіс: Частка прибутків кінотеатрів від квитків знову зменшилась

Упродовж п’яти тижнів касові збори українських кінотеатрів знижуються. Так, на минулому тижні (8-11 жовтня), у порівнянні з попереднім, прибуток зменшився на 13%. Загальна сума бокс-офісу склала 12,23 млн гривень.

14.10.2020
об 14:54

Новини

Онлайн-прем’єри: Права на сиквел «Поїздка в Америку 2» придбав Amazon Prime

Ще одна голлівудська прем’єра схоже відбудеться онлайн. Днями компанія Paramount за $ 125 млн продала сервісу Amazon Prime права на очікувану глядачами стрічку «Поїздка в Америку 2».

14.10.2020
об 17:48

Новини

Декілька країн ЄС призупинили роботу кінотеатрів

Нова хвиля Covid-19 означає для кінотеатрів зменшення прибутків та відтермінування прем’єр фільмів. У ЄС країни продовжують зачиняти кінотеатри, та вводять комендантську годину, через яку прибуток тих кінозалів, які ще відчинені може скоротитися вполовину.

16.10.2020
об 12:37