Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

На Kyiv Media Week розкажуть про Латинську Америку

04.08.2020
об 12:27

Під час KMW Global Marathon представлять досягнення Латинської Америки. Експерти поділяться, як кінокомпаніям вельми різноманітного регіону вдається бути потужними та конкурентоздатними виробниками та як пандемія вплинула на ефективність медіабізнесу.

 

Секцію «Латинська Америка – простір можливостей: від теленовел до великого різноманіття контенту» представить компанія Prensario International. Її фахівці розкажуть про те, як вести бізнес в цій частині світу, а також про флагманські проєкти. Експерти сфокусуються на динаміці розвитку регіону, основних його перевагах, комерційних трендах та глобальному бізнесі, а також на нових жанрах, діджитал-проєктів. Також глядачі дізнаються, як COVID-19 вплинув на ефективність медіабізнесу, та які стратегії вибудовуються на майбутнє. Крім того, спікери відзначать, як залишатися актуальним на високо конкурентному ринку виробництва контенту.

«Латинська Америка еволюціонувала від виробника та експортера виключно теленовел до постачальника найрізноманітніших програм та послуг. З появою нових конкурентів протягом останніх двох десятиліть регіон суттєво прогресував, демонструючи зростання сектору медіа та розваг і пропонуючи широку диверсифікацію контенту, послуг, локацій/ландшафтів, талантів та заохочень, які роблять Латинську Америку помітною на глобальній аудіовізуальній мапі», – зазначає директор з міжнародного бізнесу Prensario ФАБРІЦІО ФЕРРАРА.

Досвідом ділитимуться:

- Мануель Марті – голова розвитку художніх проектів Латинської Америки, Fremantlе;

- Патріція Ясін – віцепрезидент TV Azteca International;

- Лізет Озоріо – віцепрезидент з міжнародних продажів, Caracol TV;

- Єлена Антоніні – директор з продажів та копродукції (Європа), Viacom CBS International Studios;

- Есперанса Гарай – генеральний директор Mega Global Entertainment.

Послухати про те, як створюється контент для величезного регіону можна буде 14 вересня з 17:40. Реєстрація безкоштовна. Міжнародний медіафорум організовує компанія MRM за підтримки Українського Культурного Фонду.

Всі зареєстровані глядачі форуму отримають спеціальний пост-огляд документ, у якому буде зібрано найцікавішу аналітику, висновки презентацій та дискусій регіональних секцій KMW, а також результати всіх досліджень, що проводяться міжнародними та локальними агенціями спеціально для KMW 2020.

 

Джерело: пресслужба KMW 2020