Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

Мережа Regal Cinemas не витримала пандемії

10.11.2020
об 15:17

На фоні позитивних новин про закінчення розробки та випробувань вакцини від Covid-19. Мережа кінотеатрів Regal Cinemas вирішила, що буде робити з залами у Каліфорнії та Нью-Йорку.

Одна з найбільших кінопрокатних мереж Америки Regal Cinemas планує закрити свої кінозали у Каліфорнії та Нью-Йорку. Нагадаємо, раніше мережа анонсувала лише призупинку своєї діяльності на невизначений термін. Тоді серед причин у Regal Cinemas називали відсутність нових прем’єр, пануючу епідемію в країні та, як наслідок, низьку відвідуваність кінозалів. Нині ж мережа вирішила взагалі закрити ті кінотеатри, які ще хоч якось працювали у двох великих містах – Каліфорнії та Нью-Йорку, де традиційно мешканці полюбляють дивитися кіно на великих екранах. Рішення Regal Cinemas не змінили навіть позитивні медичні новини про те, що розробка та випробовування вакцини від Covid-19 знаходиться на завершальній стадії.

Зазначимо, нині кінопрокатники всього світу відчувають тиск пандемії. Багато країн ЄС знову зачиняють кінотеатри як мінімум до кінця листопада. Єдині, кому поки що щастить в бізнесі – кінозали країн Азії. Так, наприклад, у Китаї, дозволено заповнювати кінотеатри вже на 75%, непогані прибутки в Японія та Північна Корея.

 

Джерело: Deadlne

Читайте також:

Новини

На цьому тижні в українських кінотеатрах вийде одразу три анімації і один фільм для всієї сім’ї

З 22 жовтня у репертуарі вітчизняних кінотеатрів збільшиться вибір для сімей, які би хотіли відвідати сеанс з дітьми. Також за тиждень до Хелловіну вийде декілька фільмів жахів, а поціновуачі мистецтва зможуть дізнатися більше про Модільяні та його полотна.

21.10.2020
об 15:15

Новини

У листопаді в кінотеатрах покажуть пригоди Гаррі Поттера

Переглянути ще раз улюблені фільми про пригоди чарівника Гаррі Поттера та його друзів відтепер знову можна в кінотеатрах України. Деякі частини серії демонструватимуться мовою оригіналу.

29.10.2020
об 16:23

Новини

Кінотеатральний репертуар: Перші прем’єри листопада

На цьому тижні у прокат виходить фільм Валентина Васяновича «Атлантида». Також з 5 жовтня у кіно повертаються «Початок» Крістофера Нолана та пригоди хлопчика-чарівника Гаррі Поттера, щоправда ці стрічки йтимуть не у всіх кінотеатрах, а ще друга частина «Пригод Паддінгтона» Пола Кінга. Репертуар дуже різний, тож є з чого обирати.

04.11.2020
об 19:12

Новини

Польща зачиняє кінотеатри до кінця листопада

Ще одна країна ЄС зачиняє кінозали. Між тим, період послаблення карантину у цій державі був доволі прибутковим для кінопрокатників. У першу чергу – завдяки національним фільмам.

06.11.2020
об 11:26