Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

Мережа кінотеатрів Cinemark випускає боргові облігації на суму в $250 млн

15.04.2020
об 17:40

Мережа кінотеатрів Cinemark починає випускати облігації на суму $250 млн. В компанії заявляють, що боргові цінні папери використовуватимуться у «загальнокорпоративних цілях», які включають підвищення ліквідності в період, коли кінотеатри закриті.

Про це повідомляє видання mbr.com.ua з посиланням на Variety. Cinemark, є третьою за розмірами мережею в США, заявила, що борг буде забезпечений першочерговим заставним правом на оренду. Продаж боргу відбувається в умовах вільного падіння виставкового сектора, і поки неясно, коли кінотеатри знову зможуть почати повноцінну роботу.

Студії перенесли більшість своїх майбутніх релізів на осінь 2020-го або на 2021 рік. Це означатиме, що літній сезон блокбастерів буде практично порожнім. І це катастрофічно бізнесу кінодистрибуторів, який влітку отримує більше половини своїх доходів.

Деякі мережі, такі як AMC Theatres, знаходяться на межі банкрутства, в той час як інші сподіваються, що федеральні законопроекти про стимулювання допоможуть їм отримати необхідні позики.

Cinemark звільнила співробітників і закрила майже 350 кінотеатрів по всій країні. Генеральний директор Марк Зораді і рада директорів Cinemark відмовляться від зарплат під час кризи. Втім, це мало чим допоможе: вже на кінець 2019 року борг Cinemark становив $3,4 млрд.

Читайте також:

Новини

ДержКіно надає послуги у цифровому форматі

Державне агентство України з питань кіно разом з Міністерством цифрової трансформації України розпочало програму зі створення електронних прокатних посвідчень на право розповсюдження та демонстрації фільмів, про це вони повідомили на своїй сторінці у фейсбуці.

12.04.2020
об 16:31

Новини

У Каннах не до свят: найпотужніший кінофестиваль шукає нову дату проведення

Остаточно вирішено, що через пандемію коронавірусу Каннський кінофестиваль не відбудеться в червні, але організатори продовжують вивчати різні варіанти його проведення на 2020 рік.

15.04.2020
об 09:30