Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

​​​​​​​Китайська влада повідомила, коли перезапустять кінопрокат

02.05.2020
об 10:23
​​​​​​​Китайська влада повідомила, коли перезапустять кінопрокат

Кінотеатри по всій країні почнуть відчинятися на початку червня 

Китайська влада назвала приблизні терміни відкриття кінотеатрів у країні. Перезапуск кінопрокату запланований на початок червня, відразу після проведення великого щорічного з'їзду – Всекитайських зборів народних представників. Очікується, що кінозали будуть відчиняти поступово, зате відразу по всій країні. Для цього регіональним кінобюро, що регулюють роботу майданчиків, буде необхідно розробити й довести до учасників ринку особливі правила роботи в умовах постепідемії. 

Начальник Китайського кінобюро Ван Сяохуей на прес-конференції повідомив, що тепер влада бере під свій контроль питання, пов'язані з кінотеатральними вікнами. Проєктам, раніше запланованим до прокату в кінотеатрах, уже зараз заборонено йти в он-лайн до виходу на великі екрани. Тепер же їх ще й зобов'яжуть відпрацювати в кінотеатрах певний період часу (про те, яким буде цей період, поки не повідомляється). Таким чином, влада сподівається підтримати глядацький інтерес до кіноперегляду в кінотеатрах. 

За інформацією, озвученою головою китайського кінобюро, на сьогодні збитки індустрії прокату в країні вже становлять не менше ніж $4, 2 млрд. Втрати кіновиробників також колосальні. За останній місяць в Китаї закрилося майже 5 тисяч компаній, пов'язаних з виробництвом контенту для кіно і телебачення. Це майже вдвічі більше, ніж за весь 2019 рік.

Читайте також:

onlain-kinofestival-svitovogo-kino-vidbudetsia-na-
Новини

Онлайн-кінофестиваль світового кіно відбудеться на YouTube

Цього року через пандемію коронавірусу перенесено 20 запланованих кінофестивалів по всьому світу. Фестиваль Tribeca і сервіс YouTube запроваджують новий формат – онлайн-кінофестиваль.

28.04.2020
об 14:10

В Техасі з п’ятниці дозволять відкрити кінотеатри
Новини

В Техасі з п’ятниці дозволять відкрити кінотеатри

Техаський губернатор Грег Абботт оголосив, що кінотеатрам буде дозволено відкритись у п’ятницю. З цього дня дозволять відкритися і ресторанам, роздрібним магазинам та музеям.

29.04.2020
об 12:53

55 Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах преренсено на 2021 рік
Новини

55 Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах перенесено на 2021 рік

У зв’язку з пендемією корона вірусу, через те, що ситуація швидко змінюється і не є прогнозованою, організатори 55 Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах вирішили не ризикувати здоров’ям учасників та гостей заходу і прийняли рішення про його перенесення на 2 – 10 липня 2021 року.

29.04.2020
об 13:00