Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

Disney оцінила втрати від пандемії

07.05.2020
об 10:54
Disney оцінила втрати від пандемії

У своєму фінансовому звіті за перші три місяці 2020 року Disney повідомила, що втратила 1,4 мільярда доларів.

Компанія однією з перших відчула на собі наслідки пандемії, адже їй довелося закрити свої тематичні парки по всьому світу й відкласти прем'єри всіх блокбастерів на невизначений термін. Ситуація для Disney виявилася настільки серйозною, що Боб Айгер, який у лютому цього року заявив, що йде з поста гендиректора, змушений був повернутися, щоб допомогти компанії подолати кризу.
Хоча загальна виручка Disney зросла на 21 %, досягнувши 18 мільярдів доларів, чистий прибуток впав на 91 % (до 475 мільйонів доларів). Минулого року за цей самий період він становив 5,4 мільярда доларів.
Проте компанія активно розробляє нові можливості. Зокрема, кількість передплатників сервісу Disney+ продовжує зростати. За попередніми даними, за перші п'ять місяців до сервісу підключилися 54,5 млн передплатників. Крім того, 11 травня Disney планує відкрити «Діснейленд» в Шанхаї, звичайно, з дотриманням усіх заходів безпеки.

Читайте також:

Новини

«Disney» планує ремейк «Геркулеса»

Хвиля ремейків від кінокомпанії «Disney» збільшується з кожним роком. Крім фільмів про принцес, продюсери взялися й за екранізацію мультфільму 1997 року «Геркулес», про це повідомляє The DisInsider.

01.05.2020
об 11:08

Новини

В Італії частково відновлюють кіновиробництво на особливих умовах

Уже з 4 травня в італійському регіоні Лаціо (Рим), який є центром індустрії розваг, відновлюється виробництво фільмів і телевізійних програм. Щоб убезпечити знімальний процес, італійські профспілки ANICA, APA і EPA запровадили низку обов’язкових правил. Зокрема, усі актори й члени групи повинні пройти тести на коронавірус. Також на майданчику будуть постійно контролювати температуру тіла учасників зйомок, а вся знімальна команда повинна носити маски, коли перебуває за кадром. Крім того, усі учасники процесу мають дотримуватися дистанції.

05.05.2020
об 11:15

Новини

Disney обрала режисера для наступної частини «Зоряних воєн»

Продовження кіносаги «Зоряні війни» зніме володар премії «Оскар» новозеландський режисер Тайка Вайтіті.

05.05.2020
об 14:01

Новини

З 1 травня відкрито кінотеатри Техасу

Кінотеатри американського штату Техас отримали дозвіл на відновлення роботи з 1 травня. Однак усі великі кіномережі країни, що працюють у регіоні, відкриватися відмовилися. Роботу вирішили розпочати лише місцеві кіномережі EVO Entertainment і Santikos Theatres.

05.05.2020
об 16:06