Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

Австралійський кінотеатри планують розпочати роботу до середини липня

07.05.2020
об 13:11
Австралійський кінотеатри планують розпочати роботу до середини липня

Австралійська національна асоціація власників кінотеатрів зробила заяву, у якій повідомила, що остаточний запуск прокату на всіх місцевих майданчиках планують завершити до середини липня цього року.

Звичайно, це можливо лише за умови отримання офіційного дозволу від уряду. Саме на цей час (з 17 липня 2020 року) заплановано вихід науково-фантастичного фільму Крістофера Нолана «Аргумент», який  вважають ідеальним для «перезавантаження» прокату.
Кінотеатральна мережа Австралії – це понад 12 тис. працівників, та більше ніж 2 тис. екранів, розташованих в 500 точках по всьому континенту. Усі зали припинили роботу в середині березня в рамках зусиль держави щодо стримування поширення вірусу.
Джерело: THR.

Читайте також:

​​​​​​​Китайська влада повідомила, коли перезапустять кінопрокат
Новини

​​​​​​​Китайська влада повідомила, коли перезапустять кінопрокат

​​​​​​​Кінотеатри по всій країні почнуть відчинятися на початку червня

02.05.2020
об 10:23

Новини

В Італії частково відновлюють кіновиробництво на особливих умовах

Уже з 4 травня в італійському регіоні Лаціо (Рим), який є центром індустрії розваг, відновлюється виробництво фільмів і телевізійних програм. Щоб убезпечити знімальний процес, італійські профспілки ANICA, APA і EPA запровадили низку обов’язкових правил. Зокрема, усі актори й члени групи повинні пройти тести на коронавірус. Також на майданчику будуть постійно контролювати температуру тіла учасників зйомок, а вся знімальна команда повинна носити маски, коли перебуває за кадром. Крім того, усі учасники процесу мають дотримуватися дистанції.

05.05.2020
об 11:15

Новини

З 1 травня відкрито кінотеатри Техасу

Кінотеатри американського штату Техас отримали дозвіл на відновлення роботи з 1 травня. Однак усі великі кіномережі країни, що працюють у регіоні, відкриватися відмовилися. Роботу вирішили розпочати лише місцеві кіномережі EVO Entertainment і Santikos Theatres.

05.05.2020
об 16:06

В Ірландії кінотеатри відновлять роботу з 10 серпня
Новини

В Ірландії кінотеатри відновлять роботу з 10 серпня

В Ірландії збираються поетапно виходити з карантину по Covid-19. З 10 серпня передбачається відкриття кінотеатрів. Обов'язковою умовою для такого кроку буде дотримання принципів соціального дистанціювання.

06.05.2020
об 20:18