Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

Анімація «Володар драконів» – найпопулярніша стрічка в Україні

28.10.2020
об 15:12

Цього тижня кінотеатри знову мали шалені збитки. Відвідуваність падає, адже відчувається нестача нових стрічок на широкому екрані, та й на додачу люди бояться відвідувати кінозали через епідемію коронавірусу.

Цього тижня касовий збір у вітчизняних кінозалах зменшився на 11%  порівняно з третьою неділею жовтня. Нині виручка становить майже 8, 3 млн грн. Якщо порівнювати з аналогічним  періодом минулого року, то цифра спаду склала 84%.

Нині у кінозалах новий лідер – анімаційна стрічка «Володар драконів». На старті мультфільм взяв майже 1,75 млн грн у 232 кінозалах. Але це все одно на 24% менше, ніж у анімаційної «Родини Бігфутів», яка вийшла у прокат на початку жовтня. Тоді в перші дні мультик зміг зібрати 2,29 млн грн.

 

«Гренландія» у прокаті вже шостий тиждень поспіль, і нині відвідуваність, як і виручка, знизилася на  16 %. За вікенд фільм зібрав 1,33 млн грн, а його загальна каса  становить 25,8 млн грн. Загалом стрічку подивилось 237,5 тис. глядачів. 

 

Третє місце – у горора «Хто не сховався». Фільм показували у 173 кінозалах, і його збір становив 1,13 млн грн. Сімейна комедія «Дідусь легкої поведінки», незважаючи на те що вже давно йде в кінотеатрах, змогла зібрати 1 млн грн. За більш ніж місяць у прокаті стрічка показала результат 14,75 млн грн

 

 

Знову популярний серед глядачів «Тенет». Якщо під час минулого вікенду фільм Крістофера Нолана займав 6-ту позицію в чарті найвідвідуваніших, то нині він опинився на 5-му місці. Стрічка має 22% втрати рейтингу, але тримається в кінотеатрах уже 9\й вікенд. Подивитись його змогли майже 435 тис. глядачів, що забезпечило 51,9 млн грн збору.

 

Стрічка «Чесний злодій» демонструється на широких екранах вже третій вік-енд і може похвалитися зборами 6,4 млн грн. За 11 днів прокату кримінальна драма «Обличчя зі шрамом» отримала лише 2,09 млн грн. 

 

Серед релізів, прем’єра яких відбулася  цього тижня, у рейтинг найвідвідуваніших потрапили: анімація «Гноми у справі!» - 254 тис грн і показ у 178 кінозалах.

  

Британська драма «Чорний дрозд» – 171 тис. грн з демонстрацією у 101 кінозалі.

 

Бойовик «Дівчинка з характером»  – після показів у 130 кінозалах стрічка зібрала за вікенд 142 тис грн.

 


 

Читайте також:

У телеканала «Україна» найбільший рейтинг довіри серед глядачів
Новини

У телеканала «Україна» найбільший рейтинг довіри серед глядачів

Такі дані оприлюднив ресурс MEDIA PARTNERSHIP BUYING, посилаючись на дослідження, проведені Gradus Research – спеціального додатку для проведення соціологічних досліджень в смартфоні.

02.07.2020
об 11:08

Новини

Рейтинг найпопулярніших стрічок українського прокату

Другі вихідні поспіль, дотримуючись інструкцій МОЗ, українці можуть відвідувати кінотеатри. За результатами минулого вікенду, в лідерах переглядів опинились: кінокомікс, бойовик та трилери. А ось мультфільми навіть не увійшли до першої п’ятірки рейтингу популярних фільмів. Загалом, за минулі вихідні кінозали змогли заробити на 18% більше, ніж за попередні.

15.07.2020
об 13:16

Новини

США поступилися Китаю: Пандемія вплинула на рейтинг лідера світового кінопрокату

Після довгої ізоляції громадяни Китаю не бояться ходити до кіно, а епідеміологічна ситуація в країні дозволяє заповнювати зали на 75%.

19.10.2020
об 13:15