Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

Amazon розглядає можливість придбати найбільшу мережу кінотеатрів

13.05.2020
об 15:38
Amazon розглядає можливість придбати найбільшу мережу кінотеатрів

Цілком можливо, що найбільша мережа кінотеатрів, яка належить AMC Entertainment, буде придбана компанією Amazon. Про це повідомляє видання Variety з посиланням на власні джерела.

Ні Amazon, ні представники AMC Entertainment поки не коментують цю інформацію, проте акції AMC Entertainment вже відреагували бурхливим зростанням. Для Amazon, яка контролює однойменний електронний магазин і активно розвиває власне кіновиробництво, придбання кінотеатральної мережі є цілком логічним кроком. Раніше компанія безуспішно намагалася стати власником іншої мережі – Landmark.

Експерти з Волл-стрит висловлювали припущення, що компанія AMC Entertainment, яка переживає скрутні часи через обмеження, пов’язані з коронавірусом, може опинитися на межі банкрутства. Вона була змушена скоротити більшість своїх співробітників, зокрема й керівний склад. Загалом втрати AMC оцінювалися в 155 мільйонів доларів за місяць. Тож угода з Amazon для AMC Entertainment може виявитися рятівною.

Джерело: Variety

 

Читайте також:

Кіновиробники VS кінопрокатників: конфлікт у Голлівуді набирає обертів
Новини

Кіновиробники VS кінопрокатники: конфлікт у Голлівуді набирає обертів

Пандемія COVID-19, що вирує у світі, внесла зміни в традиційний порядок речей у багатьох сферах життя. Не оминула вона й кіноіндустрію. У Голлівуді набирає обертів конфлікт між великими світовими кіномережами та Universal з приводу кінотеатральних та цифрових релізів.

04.05.2020
об 12:02

Disney оцінила втрати від пандемії
Новини

Disney оцінила втрати від пандемії

У своєму фінансовому звіті за перші три місяці 2020 року Disney повідомила, що втратила 1,4 мільярда доларів.

07.05.2020
об 10:54

Угода між Cineworld Group і Cineplex відкладається на невизначений термін
Новини

Угода між Cineworld Group і Cineplex відкладається на невизначений термін

Cineworld Group – британський мережевий гігант, другий у світі за величиною, підтвердив свою зацікавленість у купівлі великої канадської мережі кінотеатрів Cineplex.

10.05.2020
об 14:37