Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

Новини

Інтерв'ю

Дмитро Деркач: «70 % людей готові йти в кіно хоч завтра»

Мережа кінотеатрів «Планета кіно» за час карантину стала справжнім експертом у питанні: як розважити глядача, якому не можна виходити з дому. Розпочали з традиційних антикризових сертифікатів, які можна обміняти на квитки тільки-но кінотеатри запрацюють. Згодом разом з мобільним оператором Київстар влаштували кінопоказ на балконі у дворі одного з житлових комплексів Борисполя – це стало чудовим приводом не тільки нагадати про себе, а й попіклуватися про свого глядача – трохи розважити й нагадати, що треба залишатися вдома, аби карантин скоріше добіг кінця. Потім були цікаві онлайн-кіноквести. Так, кіномани виявили білі плями й склали короткі списки фільмів, які треба подивитися або передивитися. Крім того, власник мережі «Планета кіно» Дмитро Деркач почав виходити в прямі онлайн-ефіри з представниками кіноіндустрії, щоб поговорити на важливі теми, долучаючи до діалогу аудиторію. А ще запустили власну марку попкорну й провели опитування серед клієнтів, таким чином дізнавшись, як скоро глядачі готові повернутися до кінозалів, та давши змогу людям висловити свої думки стосовно заходів безпеки. У інтерв’ю VGL cinema власник мережі «Планета кіно» Дмитро Деркач розповів, що порадили клієнти та чи дослухатимуться до їхніх коментарів.

28.05.2020
об 17:36

Південна Корея: касові збори за вік-енд 22 - 24 травня
Новини

Південна Корея: касові збори за вік-енд 22 - 24 травня

Незважаючи на те, що кінотеатри Південної Кореї відкрилися ще 29 квітня, глядачі майже не повернулися в кіно. І проблема не тільки в тому, що коронавірус відступив, але не здався. Великою проблемою є репертуар. Точніше, відсутність в ньому нових фільмів, що здатні зацікавити велику кількість глядачів. За вік-енд з 22 по 24 травня кінотеатрам вдалося продати 179 тисяч квитків. Це на 93% менше, ніж було в аналогічні вихідні рік тому. Тобто, в кіно прийшло всього 7% глядачів у порівнянні з минулорічним показником.

28.05.2020
об 19:35

Новини

Коли відновлять роботу кінотеатри – названо максимально точні дати

Небувалі виклики, що завдав світу COVID 19, призвели до глобальних збитків практично у всіх галузях економіки. Чи не найбільше зазнав негативного впливу кінотеатральний прокат. Як пише mbr.com.ua, за прогнозом Ampere Analysis, наслідки будуть відчутні мінімум іще чотири роки.

28.05.2020
об 16:06

Новини

Кіно в кінотеатрі дивитися будемо – Держкіно видало понад 1,7 тис. прокатних посвідчень

Український кінопрокат поступово виходить із вимушеного простою. З початку цього року Державне агентство з питань кіно вже видало понад 1,7 тис. прокатних посвідчень на фільми. Про це повідомили в Держкіно у відповідь на інформаційний запит УНН.

28.05.2020
об 11:10

Новини

Сергій Зленко: «Глядача під час карантину методично відучали від походу в кінотеатри»

Затамувавши подих глядачі, власники й керівники кінотеатрів, а також дистриб'ютори слідкують за світовими новинами, що стосуються відкриття кінозалів. У кожної із цих категорій людей є свої підстави для такої уваги. VGL cinema продовжує цікавитись у вітчизняних представників кіноіндустрії стосовно ситуації навколо українських кінотеатрів.

26.05.2020
об 18:56

Новини

Німеччина: автокінотеатри рулять!

Підбиваючи підсумки касових зборів за вік-енд 14 – 17 травня, можна сказати, що майже вся вона складається і виручки автокінотеатрів, які набрали популярності під час карантину. Стаціонарні кінотеатри оговтуються після вимушеного двомісячного простою і поступово починають відновлювати свою роботу.

26.05.2020
об 13:51

Новини

Японський кінопрокат у квітні впав майже на 100%

В порівнянні з минулим роком, касові збори склали $ 6,4 млн (688,24 млн ієн), а це на 96,3% менше, ніж торік. І це найгірші показники за всю історію японського кінопрокату.

26.05.2020
об 12:49

Netflix не хоче, аби люди платили за те, чим не користуються
Новини

Netflix не хоче, аби люди платили за те, чим не користуються

Якщо акаунт неактивний, то Netflix буде відправляти користувачам повідомлення про можливість скасування передплати. Це стосується тих із них, що не використовували сервіс понад рік.

25.05.2020
об 12:10