Трейлери та відео

Катрін Денев: "Треба бути, а не казатися"
Генпродюсер ОМКФ Юлія Сінькевич про фестивальне свято та продюсерські будні.

Сервіс від "КіноСвіт Діджитал" – швидка допомога для вашого кінообладнання

19.07.2019
об 19:50

 Глядач іде до кінотеатру насамперед, щоб отримати задоволення від бездоганного зображення та якісного звуку. Тож, як тоді, коли була плівка, так і зараз кінотеатрам потрібне постійне сервісне обслуговування й технічна підтримка. Фахівці компанії «Кіносвіт», яка на ринку кіносервісу вже понад 20 років,  точно знають, що робити, якщо не вмикається проектор, гальмує зображення чи періодично зникає звук. Про всі тонкощі виконання технічного обслуговування кінообладнання – у матеріалі VGL cinema.

ОЛЕКСАНДР ЧИНКІН, керівник відділу сервісу компанії
«КІНОСВІТ ДІДЖИТАЛ»

 

Компанія «Кіносвіт Діджитал» на ринку вже понад 20 років. За цей чималий час вона змогла допомогти українському кіноринку стати таким, яким він є зараз: поява звуку Dolby, впровадження передових на свій час плівкових проекторів Kinoton, установка цифрових зчитувачів Dolby Digital, сучасних акустичних рішень, а пізніше – поява першого цифрового кіноустаткування й розвиток сучасних цифрових рішень у кінотеатрах по всій Україні. На сьогодні це й цифрові проектори провідних світових брендів (Barco, Christie, NEC), численні моделі цифрових серверів світових виробників (Dolby, Doremi, Barco, GDC, NEC), а також допоміжні системи – управління світлом і кашетуванням, системи автоматики й відеоспостереження, мережеві сервери й робочі місця кіномеханіків.

Якщо для управління плівковим кінопоказом необхідно було склеювати й готувати всі частини фільму й нові трейлери, то в разі цифрового кінопоказу все це можна зробити простим натисненням кнопки миші. Зараз увесь кінопоказ можна запрограмувати вручну, розписавши всі сеанси на цілий день. Звичайно ж, для управління сучасним цифровим устаткуванням необхідно було навчити персонал кіномеханіків, нині їх називають уже операторами кінопоказу. І це було свого часу непростим завданням.

У всі часи необхідно було підтримувати всю наявну кіноапаратуру в справному стані, виконувати планові й позапланові обслуговування. Таким чином, як тоді, коли була плівка, так і зараз кінотеатрам потрібне постійне сервісне обслуговування й технічна підтримка. Наша компанія, маючи величезний досвід, може навести багато прикладів і розповісти велику кількість реальних історій, які сталися за цей час, – від інсталяцій до сервісних ремонтів. Іноді надходили дуже термінові виклики не лише по Києву, а й по всій Україні. У таких випадках наша робота нагадує «швидку допомогу» – потрібно оперативно зрозуміти суть проблеми, проаналізувати, прийняти правильне рішення, взяти необхідні запчастини, інструменти й швидко виїхати до кінотеатру, адже простій навіть одного залу з кожним сеансом – це фінансові втрати. У випадку з касовими фільмами – це доволі великі суми.

Звичайно, не все так просто, як здається. Специфіка нашої роботи така, що всі сервісні й технічні роботи можна виконувати або вночі, або рано-вранці, щоб не впливати на процес показів, які зазвичай починаються о 10-й ранку й закінчуються десь опівночі. Великі мережі прагнуть умістити в активний робочий репертуар більше фільмів, через що сеанси можуть закінчуватися й близько трьох ночі. І тільки після цього ми можемо починати обслуговування.


Діагностика цифрового устаткування за логами всіх серверів і проекторів
Кожна діагностика несправності устаткування розпочинається з аналізу лог-файлів, де зібрана вся інформація про роботу й стан заліза, служб, різних датчиків, про обертання вентиляторів тощо. Якщо несправність дуже серйозна або викликає сумніви – тоді до роботи підключаються представники виробника устаткування, які можуть зробити точний висновок і оцінити приблизну вартість ремонту. Якщо причина в програмному забезпеченні – це «добре» для нас, оскільки спрощує процес відновлення працездатності устаткування, а в деяких випадках навіть можливий дистанційний ремонт шляхом віддаленого підключення, що дуже прискорює вирішення тих чи інших термінових питань.


Чищення проекторів і серверів у повному обсязі з повним розбиранням
Так зване ТО-3 виконується раз на рік, полягає в максимально можливому повному розбиранні цифрового проектора, коли залишається тільки його корпус. Усі деталі ретельно очищаються, продуваються стиснутим повітрям і збираються назад. Паралельно з цим замінюється охолоджувальна рідина, якщо це необхідно. Також акуратно й обережно здійснюється очищення дзеркал і оптичних елементів від пилу й бруду, системи Dolby 3D, а також кольорового 3D колеса в тих кінотеатрах, де ще встановлені такі системи передачі тривимірного зображення.
Після цього, якщо необхідно, робиться заміна лампи, фільтрів, далі вся система настроюється, юстується й перевіряється відтворення контенту на екрані. Усі вищезгадані роботи, витратні матеріали можна замовити в нашій фірмі й погодити всі деталі візиту індивідуально.


Чищення 3D систем Dolby, ремонт і модернізація
Останнім часом почастішали випадки некоректної роботи Dolby 3D, встановлених на проекторах лінійки Barco. У таких випадках ми ініціюємо ремонт і модернізацію таких систем у нас, оскільки в процесі тривалої експлуатації проявляються недоліки, пов'язані зі зносом деталей або перегріванням модуля синхронізації.
Слід зауважити, ремонт проекторів або серверів необхідний не лише після того, як вони вийшли з ладу й перестали працювати, а й у тих випадках, коли працездатність викликає сумніви, наявні сторонні шуми під час роботи, ксенонова лампа погано світить або, наприклад, часто недопрацьовує свій гарантійний термін. До речі, мова не йде про лазерні проектори, оскільки вони менш популярні через свою високу вартість і, у цілому, у них поки що невеликий термін експлуатації на нашому українському ринку.


Регламент замін у проекторах охолоджувальної рідини, головного відбивача, УФ-фільтра, помпи тощо
Певні деталі пристрою мають свій регламент заміни, залежно від часу напрацювання. Це, зокрема, охолоджувальна рідина, насоси, що помпують цю рідину, елементи живлення плат, серверів, спеціальних дзеркальних відбивачів, паперових фільтрів та інші. Несвоєчасна їх заміна може призвести як до зупинки кінопоказів, так і до відмов устаткування на тривалий термін. Усунення наслідків відмов може спричинити солідні капітало-вкладення. Це як автомобіль, який може зламатися або зупинитися в будь-який момент і порушити Ваші плани, якщо вчасно не виконувати планове технічне обслуговування в спеціальних сервісних центрах або на СТО.


Заміна чипів і форматерів матриць DMD
Не можемо не згадати про такі складніші й дорожчі пристрої, як блок матриць DMD, або просто Light Engine. Вони є сьогодні всередині кожного цифрового кінопроектора, це «серце» як сучасного лампового кінопроектора, так і проектора з лазерним джерелом світла. У блоці матриць відбувається формування зображення за допомогою трьох чипів DLP – червоного, синього й зеленого й подальша передача трьох окремих променів за допомогою оптичних призм на об'єктив проектора. Після цього зображення потрапляє на екрани найрізноманітніших розмірів. До речі, на сьогодні кіноекрани мають різні коефіцієнти відбиття, одні підходять для 3D, а інші – ні, але це вже зовсім інша історія.

Якщо зображення на екрані стало менш яскравим, ніж раніше, кольори стали тьмянішими й збляклими, погіршала контрастність, з'явився певний паразитний «фон» на повністю темному екрані, але при відкритій затулці (зазвичай червоного кольору) – це означає, що така, найімовірніше, не нова матриця вже потребує обслуговування. Для цього в ідеальному випадку потрібно абсолютно чисте, максимально без пилу приміщення, у якому можна буде розібрати блок матриць для чищення від пилу й бруду. Якщо ж таких умов не можна досягти на місці, тоді цифровий проектор
краще повністю надати нам і наші фахівці вже зможуть здійснити ці складні роботи в сервісному центрі. Після виконання робіт необхідно зробити юстування матриць, так зване зведення трьох променів, а також перевірити яскравість, контрастність зображення в режимі «до і після». Для поліпшення характеристик перенесення кольорів після такого чищення рекомендується зробити ще й колірне калібрування зображення на екрані, тоді буде досягнутий максимально вдалий і виграшний результат, який точно порадує глядачів. Зрозуміло, ця складна робота не входить у регламент річного ТО-3, а замовляється й оплачується окремо.

Ми пропонуємо роботи з чищення Light Engine усіх виробників цифрових кінопроекторів, практично всіх моделей, присутніх на нашому ринку. Під час виконання цього виду робіт необхідно також звернути увагу на стан так званої «світлової труби» – спеціального оптичного відсіку, де встановлені різні лінзи, світлофільтр, де виконується збір і проходження сфокусованого пучка світла до вищезгаданого блока матриць. У ході цих робіт можна виявити ті оптичні елементи, які бажано замінити або які потребують швидкої заміни.
Буває й таке, коли кінотеатр не встиг замовити такі роботи й у результаті виявляється, що блок матриць потребує заміни певного чипа або форматера-контролера DMD. Ми також виконуємо такі роботи, при цьому надаючи всі необхідні запчастини.


Дефектація акустики в залі, поканальне регулювання рівнів, налаштування амплітудно-частотних характеристик (АЧХ) у залі згідно з Dolby стандартами
Невід'ємною частиною будь-якого кінофільму є якісний звуковий супровід. На якісний звук впливає багато чинників – хороша і якісна акустична система, правильно підібрана під розміри кінозалу, якість звукопоглинання й час реверберації, правильно розраховане й стабілізоване електроживлення, обов'язково з хорошим заземленням, згідно із сучасними нормами й стандартами електроустановок. Варто наголосити, що від цього залежатиме нормальна й коректна робота всієї апаратури – від підсилювачів потужності до цифрового кінопроектора й сервера. Наша компанія працює за запатентованими світовими стандартами компанії Dolby, а також представляє права компанії THX на території України. Усі наявні й нові зали працюють сьогодні за акустичними принципами й налаштуваннями, розробленими компанією Dolby. Група стандартів Dolby бере свій початок ще з часів плівки – передачі звуку оптичним способом на 35-міліметровій кіноплівці. Цей формат отримав назву Dolby Stereo. Потім всесвітньо відомою компанія стала з поширенням формату багатоканального звуку Dolby Digital, і пізніше більш прогресивного Dolby Digital Surround EX. Звичайно ж, для підтримки безперебійної роботи звукового устаткування й акустичних систем необхідно виконувати планове технічне обслуговування – чищення звукових РЕК стойок, процесорів, регулярну перевірку рівнів і АЧХ в залі, дефектацію несправних колонок, підсилювачів, НЧ динаміків сабвуфера тощо. Просту перевірку звуку в залі «на слух» може зробити й оператор або інженер кінотеатра, але більше ретельну діагностику, регулювання й налаштування звуку якісно виконає тільки інсталяційна і сервісна компанія.


Налаштування та установка TMS, систем автоматики. Впровадження відеоспостереження за кінопоказами
Настає момент, коли кінотеатр з двома і більше залами стикається з ефективністю робочого процесу, яку можна підвищити, максимально автоматизувавши процес кінопоказів. Зараз в епоху розумної споживчої електроніки, різноманітних пристроїв і систем на базі мікроконтролерів, банківських онлайн або безконтактних платежів, сучасного програмного забезпечення можна автоматично управляти й контролювати все необхідне в кінотеатрі – купівля квитків, попкорну або напоїв на барі, автоматичний показ нових трейлерів, меню бару або реклами на екранах великого монітора. Також привертання уваги глядачів різними світловими ефектами або звуковим супроводом – як у фойє, так і в самому залі. Це можливо в наш час.

Установка й налаштування робочого місця оператора на базі систем Лінукс
Управління кінопоказами в залах може відбуватися з одного місця, де можна спостерігати й контролювати увесь процес відтворення, виконувати закачування необхідного контенту й складати плейлисти, запускати покази вручну або за розкладом, керувати світлом, звуком або системою кашетування в залі. Для цього можна зібрати сервер операційної системи родини Лінукс, так званий all-in-one комп'ютер, який може стати вірним помічником оператора-кіномеханіка в кінотеатрі. Більшість сучасних цифрових кіносерверів мають веб-інтерфейс для управління. Але буває й таке, коли велика кількість залів не дозволяє швидко й ефективно управляти ними. На допомогу кінотеатру приходить софт-TMS (theatre management system), так звана all-in-one система, яка бере всю справу на себе, – перевірку й закачування цифрового контенту на окремий зал або між залами, операції з ключами дешифрування фільмокопій (KDM), доставку розкладу на конкретний зал, контроль відтворення й багато іншого. Для цього всі зали об'єднаються в одну мережу, по якій відбувається управління, обмін даними й контроль за кінопоказами.

Для того щоб автоматично управляти й димувати світло в залі, відкривати штори або рухати кашети під потрібний формат фільму або ролика в потрібний момент, необов'язково доручати цю справу «спеціально навченій людині». За неї це зробить система автоматики, яку можна «навчити» робити все це в будь-який потрібний момент. Усі ці рішення може впровадити наша компанія у Вашому кінотеатрі. Звичайно ж, автоматичні «розумні» системи не замінять людей, принаймні на сьогодні. Адже що робити, коли стався збій у роботі устаткування, перебої з електрикою або вентиляцією, «втекло» зображення або зник звук? Практика й досвід показують, що присутність хоча б однієї людини у багатозальних кінотеатрах дуже навіть рекомендується й вітається. Адже не всі маніпуляції з устаткуванням, наприклад той же повноцінний power-cycle рестарт, можна зробити віддалено, а тільки вручну на місці. А частину інших незначних збоїв можна усунути тимчасово, до тих пір поки оперативно не приїдуть фахівці нашої компанії для визначення й вирішення проблеми.


«Швидка допомога» для кінотеатру – сервісна служба «Кіносвіт Діджитал».
Якщо спалахнув червоний індикатор на проекторі, на екрані почало спостерігатися зображення різних кольорів або відтінків, картинка гальмує або «зависла», поганий звук у залі або періодично не чутно діалогів, не вмикається проектор, підсилювач або кросовер, «мовчить» дисплей процесора, не завантажується сервер або перестала працювати сенсорна тач-панель, вийшло з ладу джерело безперебійний живлення або «згас» дисплей комп'ютера для управління – це все і навіть більше по нашій частині.
Усі ціни на виконання технічного обслуговування, сервісних робіт або ремонту в нас аргументовані й конкурентоспроможні. Як говорив Річард Бренсон, відомий британський підприємець: «Метою впровадження інновацій не завжди є першість і лідерство у своїй сфері, головне – бути кращими».