Номер 26

16.12.2019 - Редакція журналу VGL Cinema

У рубриці «Подія» директорка Української Кіноакадемії Анна Мачух  розповіла про новий онлайн-ресурс DZYGAMDB і чим він буде корисним для глядачів та кінопрофесіоналів. У цій самій рубриці читайте подробиці про головну медійну подію року – дев’ятий міжнародний медіафорум Kyiv Media Week, який був присвячений сучасним технологіям і світовим трендам, реалізації креативних підходів та впровадженню нових ефективних бізнес-моделей у галузях теле- й кіновиробництва.

Рубрика «Час розмови» познайомить вас з чарівними світами режисерки та авторки творчих проєктів Оксани Кукси, а також  розповість, як засновниця продакшен-компанії Mare Production Регіна Мар’яновська Девідзон прагне об’єднати найкраще, що є на кіноринках  України та Франції.

У рубриці «Своє кіно» ви дізнаєтеся цікаві факти зі зйомок видовищного фентезі «Тільки диво». А також про продюсерську майстерність у буремних українських реаліях розповіли співзасновник відеопродакшену LIMELITE та член Європейської кіноакадемії Володимир Яценко та продюсерка й режисерка Анна Соболевська.

У рубриці «Серіали» – анонс пристрасної історії в красивій казковій обгортці «Кава з кардамоном», а також як копродукція зі Східної Європи – серіал «Принцип задоволення» – завойовує серця глядачів по всьому світу.

У рубриці «Актуальне» генеральний продюсер PAYTV каналів Star Media Олексій Шульдешов розповів про те, як компанія перетворила боротьбу з піратством на прибутковий бізнес, та що потрібно, щоб остаточно перемогти піратство в Україні.

Один з найвідоміших продюсерів Східної Європи Олександр Роднянський у рубриці «Персона»  детально розповів про причини популярності стримінгових платформ Netflix та Apple, чому фільми з бюджетом 100 млн доларів окупаються краще, ніж ті, у яких немає такого астрономічного бюджету, а також про те, що головне в кіно сьогодні – не зірки, а всесвіти.

Як оцінюють фільм «Джокер» його режисер Тодд Філліпс та виконавець головної ролі  Хоакін Фенікс  читайте у рубриці «Крупний план».

Інтерв’ю з  Джеймі Фоксом – виконавцем головної ролі у фільмі «Просто помилувати», який вийде на екрани у січні, ви знайдете в однойменній рубриці.

Рубрика «По той бік екрана» розвінчує міфи: про попокорн та про лазерні технології, а  також розповідає, як «СІНЕМА СІТІ» популяризує акторів дубляжу.

Про кінородзинку Dnipro ГогольFest – відділення сучасного українського кіно «Сінематека від VGL cinema» – читайте в рубриці «Сінематика».