Номер 25

14.09.2019 - Редакція журналу VGL Cinema

Насамперед, до Вашої уваги три інтерв’ю із зірками світового кінематографа. У рубриці «Персона» легендарна французька актриса Катрін Денев розповість про те, як вона потрапила в кіно, про своїх улюблених режисерів та своє повсякденне життя. Головна акторка чи найпопулярнішого бразильського серіалу «Рабиня Ізаура» Люселія Сантус  в рубриці «Інтерв’ю» поділиться з читачами думками, наскільки корисно бути феміністкою, буддисткою та зніматися для Playboy, а також про те, як кіно допомагає боротися з нерівністю в суспільстві. У цій же рубриці відомий британський комік Саша Барон Коен розповість про свою серйозну роль у новому серіалі NETFLIX  «Шпигун».

Також VGL cinema запрошує читачів відвідати найцікавіші фестивалі вересня. У рубриці «Подія»  можна дізнатися про основні локації  фестивалю сучасного мистецтва GOGOLFEST, який цього року відбудеться в Дніпрі з 27 по 29 вересня. До речі, в його рамках буде проведено спеціальний захід від нашого журналу. А про гостей та учасників, а ще про сюрпризи, які підготували організатори  ІІІ незалежного кінофестивалю сучасного українського та міжнародного кіно «Бруківка» у Кам’янці-Подільському,  можна прочитати в рубриці «Кінобієнале».

Якщо вам цікава думка експерта щодо динаміки розвитку українського кіно за останні п’ять років, читайте рубрику «Актуальна тема».

10 найцікавіших фактів про проект «Кріпосна», який став справжньою подією в телеефірі цього року, розповість рубрика «Серіали». З новим комедійним серіалом від студії «Квартал 95» «Папік» познайомить рубрика «Знімальний майданчик ТБ»

Перспективами співпраці з Голлівудом та новими проєктами кінокомпанії Star Media поділилися в рубриці «Своє кіно» продюсерки компанії Рита Гребеннікова та Галина Храпко. А Сергій Зленко представив свою дебютну стрічку «Влипла». Креативна продюсерка телеканалу «Україна» Олена Канішевська розповіла про трендове виробництво багатосерійок для оф-прайму, а також відкрила секрети пошуку й успішної реалізації хороших ідей в рубриці «Інтерв’юТБ».

«Крупним планом» у цьому номері представлено історичний трилер «Ціна правди». Режисерка серіалу Аґнешка Голланд та актори Джеймс Нортон та Пітер Сарсгаард поділилися подробицями зі зйомок фільму та розповіли, чому саме його варто переглянути кожному.

Кого ви вважаєте головними українськими режисерами сучасності? Генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич вже зробила свій вибір у рубриці «Розмова».

Про особливості проведення освітньої програми для кінопродюсерів Eave On Demand читайте в рубриці «Освіта», а «По той бік екрана» компанія «Техніка Дніпро» розповість, як американський попкорн Vogel завоював консешн-ринок України.

Матеріали за темою

Ольга Пантелеймонова: “Креативна індустрія – продукт з доданою вартістю та експортним потенціалом”

Ольга Пантелеймонова: “Креативна індустрія – продукт з доданою вартістю та експортним потенціалом”

27 січня 2019 / Редакція журналу VGL Cinema

Про зміни в структурі Star Media, синергію креативної індустрії, співпрацю з державними органами, останній пітчинг Міністерства культури, рівень презентованих там проектів, а також яких спеціалістів бракує ринку, VGL cinema розповіла генеральний директор Star Media Ольга Пантелеймонова.