Номер 24

25.08.2019 - Редакція журналу VGL Cinema

Про знаменитих гостей, спецподії, осовні локації, конкурсну та позаконкурсну програми,  професійні майданчики ювілейного, 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який цьогоріч відбудеться з 12 по 20 липня, розповість рубрика «Подія». А прихильник короткометражного кіно дізнаються про програму 3-го міжнародного фестивалю ZIFF-2019, який стартує в Запоріжжі 20 вересня.  

У рубриці «Своє кіно» читайте про фільми, які  створюються в копродукції з іншими країнами, – історичну стрічку «Бабин яр» режисера Сергія Лозниці та пригодницьку кінокартину «Рагнабор»  Володимира Харченка-Куліковського. Ця ж рубрика розповість, як знімають справжню історію Олекси Довбуша, а також про те, яке диво чекає на українців напередодні новорічних свят із  зимовим фентезі «Тільки диво». Про інтригу свого нового кінороману «Таємниця трьох Олександрів» розповість сам автор – письменник та сценарист Віктор Веретенников.

У рубриці «МІФА» своїми враженнями про участь у найпрестижнішому міжнародному фестивалі анімації в Аннесі поділяться представника топових українських анімаційних студій, а також дніпровський режисер Микити Лиськов, фільм якого «Кохання» брав участь у конкурсній програмі від України.  

Чи є на ринку конкуренція за українське кіно та як знайти рівновагу між роботою та життям читачі дізнаються з інтерв’ю директорки дистриб’юторської компанії Volga Україна Вероніки Ясінської в однойменній рубриці. Режисер Анджей Секула  розповість про зйомки свого нового хорора «Поки всі сплять» та про свою роботу з українською командою. А от як знімали продовження трилогії «Люди в чорному» є шанс дізнатися особисто від виконавця головної ролі  Кріса Гемсворта.

Що надихало творців міні-серіалу «Чорнобиль»  та як їм  вдалося  досягти такого високого ступеня реалістичності читайте в інтерв’ю сценариста Крейга Мазіна та актора Джарреда Харріса.

Рубрика «По той бік екрана» познайомить Вас з новими проекційними технологіями в кінотеатрах, а також розповість, як забезпечити тривалу роботу кінообладнання без збоїв та поломок.

Як цього року було представлене українське кіно в Каннах дивіться у фотозвіті в рубриці «Кінобієнале»