Номер 23

01.06.2019 - Редакція журналу VGL Cinema

У рубриці «Крупний план» про особливості організації та родзинки головної кіноподії літа – ювілейний Одеський міжнародний кінофестиваль, розповість його генеральний продюсер Юлія Сінькевич, а український режисер і сценарист Михайло Іллєнко в рубриці «Персона» запрошує всіх на фестиваль українського короткометражного кіно «Відкрита ніч», який відбудеться на більше ніж 100 локаціях по всій Україні 29-30 червня.

Побувати на церемонії вручення III національної кінопремії «Золото Дзиґа», а також на фестивалі «Нова хвиля українського кіно», який відбувся в Парижі за підтримки фонду Ігоря Янковського та Держкіно України, Вас запрошують рубрики «Подія» і «Своє кіно».

Про особливості вбрання для спеціальних подій на прикладі сукні для актриси Олени Лавренюк, якою вона вразила гостей церемонії вручення Національної кінопермії «Золото Дзиґа», розповість відома дизайнерка Айна Гассе в рубриці «Образи».

У рубриці «Інтерв'ю» читайте про новий фільм режисера Олега Борщевського в співпраці з Big Hand Films «Високо в горах», а двічі лауреат «Оскара» мексиканський режисер і продюсер Гільєрмо дель Торо розповість вам страшні історії в темряві.

А також прямо з Нью-Йорка і Лос-Анджелеса спеціально для VGL cinema інтерв'ю з прем'єр останнього сезону культового серіалу «Ігри престолів» і останнього фільму-екранізації коміксів «Месники: Завершення» у рубриці «Події у світі кіно».

Чим корисно і смачно охолодити себе в кінотеатрі в літній період? Прислухайтесь до порад експертів компанії «Техніка Дніпро» у рубриці «По той бік екрана».