Трейлери та відео

Фільм-призер Берлінале «Стоп-Земля» Катерини Горностай вийде в прокат у січні
«Я – панда»: трейлер нової анімації українською

VGLcinema: інформаційний простір світу кіно та телебачення

Для тих, кого захоплює процес створення кіно, кого цікавить усе, що залишається поза кадром телеефірів, для тих, хто так само, як і ми, безмежно закоханий у світ кіно… VGL cinema – новий потужний ресурс, що цілковито відданий всесвіту кіно та телебачення.

Представники професійної спільноти та звичайні шанувальники кіно та телебачення добре знають VGL cinema як єдине в Україні друковане видання, що висвітлює події та розвиток саме української кіно- та телеіндустрії. Якість, виваженість та достовірність інформації – наша головна перевага.

Таких самих принципів ми дотримуємося в on-line форматі! Ми вбачаємо свою місію та завдання в тому, щоб не лише інформувати та розважати, але й формувати смаки глядача, висвітлювати та аналізувати тенденції ринку, надавати якісну інформацію закордонним читачам, що зацікавлені в співпраці з Україною.

Тож шукайте та знаходьте на нашому сайті:

  • Новини кіно та телебачення. Інформацію про нові фільми українських та світових режисерів, найгучніші та найочікуваніші світові та українські прем’єри, актуальні події кіно та телебачення.
  • Ексклюзивні інтерв’ю із зірками світового та українського  кіно та ТБ, режисерами, продюсерами, впливовими діячами індустрії.
  • Висвітлення найгучніших та знакових подій світу кіно, фоторепортажі з червоних доріжок найвідоміших фестивалів у Берліні, Каннах, Ніцці, Одесі, Києві, Аннесі тощо. Лише ексклюзивні матеріалі про фестивалі кіно та анімації, гучні церемонії нагородження.
  • Найповнішу інформацію про знакові події та життя української кіно- та ТБ-спільноти: KievMediaWeek, Український кіноринок.
  • Статистику та аналітику касових зборів в Україні та закордоном.
  • Експертні думки та коментарі представників кіно- та телебізнесу, кінодистриб’юторів та кінодемонстраторів – тих, хто сьогодні формує майбутній ринок.
  • Технічні новинки в галузі кінопрокату, кінопроєкційного та концешн-обладнання, тенденції в індустрії сервісу та розвитку кіномерчандайзингу.

VGL cinema, як невід’ємна частина національної кіно- та телеіндустрії, пишається співпрацею з провідними та значущими представниками українського ТБ та кіногалузі:  Державне агентство України з питань кіно, Одеський міжнародний кінофестиваль, Міжнародний кінофестиваль Молодість, Національна кінопремия "Золота Дзиґа", Міжнародний медіафорум Kyiv Media Week, Зимовий та літній Кіноринки

 

Запрошуємо Вас на наш сайт, шановні читачі! Бекстейджі зі знімальних майданчиків, знайомство з думками кінокритиків, добірки кіно за темами та топ найкращих фільмів – залишайтеся на хвилі кіно разом з VGL cinema!