Victory Generation Life Cinema
СПЕКТР
678
24-ий ФІЛЬМ ПРО ПРИГОДИ БОНДА

ЗЙОМКИ РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ

Режисер Сем Мендес

Продюсери: Майкл Дж. Вілсон та Барбара Брокколі

В ролі агента 007 – неперевершений Деніел Крейг

Лондон, 4 грудня 2014р – кіно-павільйон  007, студія Pinewood Studios, Лондон.  Сьогодні продюсери Майкл Дж. Вілсон та БарбараБрокколі анонсували назву нового фільму про агента Джеймса Бонда – СПЕКТР.  Режисером фільму виробництва студій EON Productions, Metro-Goldwyn-Mayer Studios і Sony Pictures Entertainment виступить Сем Мендес. В головній ролі Джеймса Бонда – ДеніелКрейг, який вчетверте повертається до свого фірмового амплуа. Зйомки фільму СПЕКТР почнуться наступного понеділка, 8 грудня. Світовий реліз запланований на 6 листопада 2015 року.

Окрім ДеніелаКрейга до бондіани повертаються: РальфФайнс, НаоміХаріс, Бен Вішоу та РоріКінеар. Нові обличчя франшизи: КрістофВальц, ЛеаСеду, ДейвБотіста, Моніка Белуччі та Ендрю Скотт. Також Сем Мендес презентував нове авто Джеймса Бонда – ним виявився Aston Martin DB10, ексклюзивно створений для СПЕКТРу.

Тривожне повідомлення з минулого наштовхує Бонда на слід зловісної організації. У той час, як М бореться з політиками за існування секретної служби, Бонд отримує нове завдання з розслідування страшної таємниці, що криється за СПЕКТРом.

Окрім павільйону студії Pinewood Studios, зйомки стрічки заплановані у Лондоні, Мехіко Сіті, Римі, Танжері та Ерфуді (Мороко). Бонд ще раз повернеться у сніги – зйомки у Зьольдені, а також інших австрійських локаціях  -Обертіліах і озеро Альтаузеє.

Коментуючи оголошення, Вілсон та Брокколі сказали: «Ми щасливі повідомити, щоДеніел вчетверте повертається до ролі Бонда, а також дуже раді, що Сем згодився знову посісти режисерське крісло бондіани після неймовірного успіху «Скайфолу»».

Сценаристи: Джон Логан, Ніл Первіс і Роберт Вейд. Оператор: Хойте Ван Хойтема. Редактор: Лі Сміт. Художник-постановник: ДенісГассенр. Дизайнер костюмів: ДженніТемайм. Композитор: Томас Ньюман. Спеціаліст з екшн-сценАлександерВітт є також другим режисером. Координатор трюків: Гері Пауел. Супервайзери з візуальних ефектів: Кріс Корболд та Стів Бегг.

23-ій фільм про Бонда, «Координати Скайфол», стали феноменом світового бокс-офісу, посівши перше місце у 70 країнах світу за перший прокатний вік-енд, а також зібравши більше $1,1 млрду світі.

Промо-партнери фільму: Aston Martin, Bollinger, Heineken, Jaguar Land Rover, Omega, Sony Electronics та Sony Mobile.

Джеймс Бонда – найдовша і одна з найуспішніших кіно-франших усіх часів, що налічує 23 стрічки і зйомки четвертої от-от розпочнуться. Майкл Дж. Вілсон та Барбара Брокколі отримали кіно-спадщину від Альберта Брокколі і виступили продюсерами останніх семи фільмів, в тому числі неймовірно успішних «Казино Рояль», «Квант Милосердя» та «Координати Скайфол». Усі стрічки про Джеймса Бонда зняті в асоціації з with Metro-Goldwyn-Mayer Studios або його попередником United Artists.