Victory Generation Life Cinema
зіркові гості KMW 2018
53
innovaeditor/assets/News/VancouverFilmSchool_presrel.jpg

На VIII міжнародному форумі KYIV MEDIA WEEK, який відбудеться в Hyatt Regency Kyiv 17–21 вересня 2018 року, виступлять спікери світового рівня в галузі кіно- та телевиробництва. А саме – Марія та Андре Жакметтони (Maria and Andre Jacquemetton), Марджері Симкін (Margery Simkin) і Майкл Бейсер (Michael Baser).

Всі три виступи входять до зоряної лінійки KMW 2018, організованої за підтримки Ванкуверської школи кіномистецтв (Vancouver Film School) – одного з найпрестижніших профільних освітніх закладів світу.

Першим, 17 вересня з 17:20 до 18:00, відбудеться виступ «Шоуранер. Професія для сміливих» Майкла Бейсера – сценариста та шоуранера, чий досвід в індустрії налічує понад 38 років. За цей час він встиг попрацювати з такими великими компаніями як 20th Century Fox, Universal Pictures, Disney, Columbia TriStar і Warner Brothers, а зараз – очолює сценарний факультет Vancouver Film School. Свій виступ Майкл Бейсер присвятить нюансам роботи сценаристів і шоуранерів. Зокрема – зупиниться на тому, як працюють сценаристи в групах і як організувати цей процес найкращим чином. Також – розповість про специфіку роботи шоуранера та про те, хто й як приходить в цю професію. Ще – поділиться рекомендаціями щодо того, на які нюанси звертати увагу при написанні сценарію для телебачення, та як взагалі розвинути в собі талант сценариста.

 

А продовжить тему – 19 вересня з 17:20 до 18:10 – виступ Марії та Андре Жакметтонів, шоуранерів Mad Men («Божевільні»), проекту, який тричі отримував «Золотий глобус» як «Кращий драматичний серіал», а також взяв чотири рекордні Primetime Emmy Award поспіль в цій самій номінації. Саме тоді, коли подружжя Жакметтонів було в команді шоуранерів серіалу – в період з 2007 по 2013 роки, – він і став міжнародним хітом. А ще – зайняв 7-му сходинку в списку 101-го серіалу з кращими сценаріями в історії телебачення за версією Гільдії сценаристів США. Також крім «Божевільних» в фільмографії цього успішного дуету – такі гучні проекти як серіали «Рятувальники Малібу» (Baywatch), «Мисливці за старожитностями» (Relic Hunter), «Зоряний шлях: Ентерпрайз» (Star Trek: Enterprise), «Версаль» (Versailes), «Романови» (The Romanoffs) і багато інших. На своєму виступі зіркові гості KMW 2018 поділяться подробицями та секретами своїх проектів, а також розкажуть про специфіку створення серіалів і роботи шоуранера на американських каналах.

 

Зона відповідальності шоуранера – це проект в цілому. А є люди, які виконують локальнішу, але не менш важливу для загального успіху роботу – підбирають обличчя проекту. І кастинг-директор Марджері Симкін – саме така людина. За більш ніж 30-річну кар'єру вона встигла попрацювати з такими режисерами як Джеймс Кемерон, Террі Гілліам і Гільєрмо дель Торо й такими акторами як Том Круз, Джонні Депп і Джулія Робертс. Найбільш знаковий проект, над яким вона працювала, – «Аватар»(Avatar, 2009) Джеймса Кемерона, який отримав 3 «Оскара» та став одним з найкасовіших фільмів в історії. А зараз Марджері Симкін – кастинг-директор другої, третьої та четвертої частин «Аватара», що знаходяться у виробництві. Також в її фільмографії – такі відомі фільми як «Кращий стрілець» (Top Gun, 1986), «Ерін Брокович» (Erin Brockovich, 2000), «Тихоокеанський рубіж» (Pacific Rim, 2013) і безліч серіалів. Зокрема – два минулорічних хіта, «Американські боги» (American Gods) та «Зоряний шлях: Діскавері» (Star Trek: Discovery). На своєму виступі, що відбудеться 17 вересня з 16:10 до 17:00, Марджері Симкін розповість про специфіку роботи кастинг-директора, а також зробить особливий акцент на питаннях і можливостях міжнародного кастингу для Голлівуду, потенційно доступного і для українських акторів.

 

KYIV MEDIA WEEK відбудеться 17–21 вересня 2018 року в Hyatt Regency Kyiv (Київ, Україна). З питань акредитації на медіафорум, інтерв'ю з його спікерами та за іншою додатковою інформацією звертайтеся до Кальної-Данилюк Олени, ekalnaya@mrm.ua

 

Vancouver Film School (Ванкуверська школа кіномистецтв) – провідний канадський освітній заклад в сфері кіно, телебачення та суміжних галузей. На даний момент тут представлено 13 напрямків навчання за найбільш затребуваними спеціальностями, включаючи акторську і сценарну майстерність, кіно- й телевиробництво, звукорежисуру, інтерактивний та ігровий дизайн, тощо. Серед випускників Vancouver Film School – безліч людей, що досягли успіху в різних областях кіно- й телеіндустрії. Наприклад – режисер «Клерків» (Clerks, 1994) і «Догми» (Dogma, 1999) Кевін Сміт і режисер «Району №9» (District 9, 2009) Ніл Бломкамп.