Victory Generation Life Cinema
У національний прокат виходить фільм Корнія Грицюка «2020 #безлюднакраїна»
25
innovaeditor/assets/News/#2020_poster_1.jpg
Прем`єра стрічки відбулась на КМКФ «Молодість» 29 травня 2018-го. Дебютна повнометражна картина Корнія Грицюка увійшла до нової програми експериментального кіно «FORMA», яка була вперше представлена на 47-й «Молодості» цього року.
 
Міжнародна прем’єра фільму відбулася минулого тижня на кінофестивалі у Котбусі.
Фільм виходить у обмежений прокат 22 листопада у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Сумах.
Київська прем’єра відбудеться в кінотеатрі «Жовтень» 22 листопада о 19:00.
  Дія фільму відбувається у 2020 році. В результаті підписання низки міжнародних договорів українцям відкрилися кордони усіх країн світу. Люди почали масово виїжджати за кордон у пошуках кращого життя, і вже за кілька тижнів країна стала практично безлюдною. Канадський кінорежисер вирішив відвідати Україну, аби дізнатися, чи щасливі ті люди, які залишилися, та чому. 

Роль президента України у фільмі зіграв журналіст Андрій Куликов.
«2020. Безлюдна країна» знятий у новому для українського кінематографа жанрі мок’юментарі. Фільми цього жанру ігрові, але стилізовані під документальні.
Режисер фільму Корній Грицюк народився в 1991 році в Донецьку. Закінчив філфак Донецького національного університету, із 2013 року почав працювати на телебаченні та в кіноіндустрії  –  спершу як сценарист, згодом – як режисер монтажу у фільмах Олександра Шапіро. У 2014-2015 рр. зняв кілька власних короткометражок, а із 2016 року розпочав роботу над фільмом «2020».

Виробництво фільму – 435FILMS