Victory Generation Life Cinema
Телеведуча Алла Мазур в одній компанії з Анджеліною Джолі
57
innovaeditor/assets/News/mazur_jolie/mazur_jolie_5.jpg

До свята Весни у Києві відбулася подія  нагородження Mon Guerlain Inspiration Awards – п’ять найкращих жінок України.  Алла Мазур, автор і ведуча «ТСН.Тиждень» на 1+1, отримала нагороду в номінації «Media» за впливовість та натхнення мільйонів українців змінювати світ на краще. Відзнакою стала коштовна прикраса у формі конюшини і серця.

 

П’ять відомих українок, які своєю діяльністю впливають на зміну громадської думки, стараються дати нові імпульси для розвитку країни, об’єднують суспільство, приймають соціальні виклики. Кожна з них, слідом за відомою гуманісткою та Амбассадором аромату Mon Guerlain Анджеліною Джолі, уособлює силу, талант, працьовитість і любов до ближнього.

 

Разом з Аллою нагороду отримали: Катя Царик, Ліза Юрушева, Даша Шаповалова, Ольга Кудиненко.

 

Ім’я Алли Мазур в ТОП- 5  модного рейтингу – це гідне рішення і сміливий крок для експертів зі світу краси і глянцю.  Вони прийняли реальність і усвідомлюють, що життя країни та світу в цілому – це не тільки свято, сяйво, творчість і мистецтво, але й біль, страждання, бідність, війна.

І є люди, які допомагають зменшити ці больові точки.

 

«Коли розказуєш про безробіття, кризу, шалені тарифи і боротьбу з корупцією, якось і не чекаєш, що раптом - з’явиться у твоєму розкладі запис «Анджелінa Джолі. Фотосесія»). Несподівана, але захоплююча можливість доторкнутися до світу моди - і одночасно приєднатися до гідної компанії. Жінок, кожна з яких по-своєму змінює світ на краще» - ділиться своїми емоціями телеведуча «ТСН.Тиждень» Алла Мазур.

 

У складі журі були представники відомого світового глянцю Marie Claire та легендарного бренду Guerlain, вони і обрали найвпливових жінок сучасної України, яких відзначили нагородою Mon Guerlain Inspiration Awards в сферах: Media, FilmMaking, Business, Fashion, Charity.

 

Організатори: французький бренд Guerlain під егідою журналу Marie Claire, натхненну колаборацією бренду з Анджеліною Джолі і тієї відповідальною місією, яку вона виконує в світі.  

 

Під час фотосесії ведуча дала розгорнуте інтерв'ю журналу Marie Claire, в якому розказала де бере сили для прийняття нових викликів життя, що допомагає стежити за своєю фігурою і здоров'ям та залишатися в прекрасній формі? Яким зі своїх проектів пишається найбільше та хто для неї авторитет в житті і до чиєї думки завжди прислухається?

 

Читайте ексклюзивне інтерв’ю за лінком: http://inspirationawards.marieclaire.ua/alla-mazur.html